منصوریان به حرف‌های هیات مدیره توجه نکند | اتاق خبر
کد خبر: 367794
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 08:59
رشیدی:
پیشکسوت استقلال می‌گوید با وجود عملکرد نه چندان خوب آبی‌ها در هفته‌های گذشته، منصوریان می‌تواند این تیم را به موفقیت برساند

به گزارش اتاق خبر،به نقل از ایسنا، منصور رشیدی در پاسخ به این سوال که با توجه به همکاری‌اش با منصوریان در گذشته، آیا به نظرش وی می‌تواند استقلال را از شرایط فعلی خارج کند، گفت: سال پیش هم صحبت حضور منصوریان در استقلال بود ولی آن زمان من و امثال من گفتیم به دلیل کم‌تجربگی منصوریان، هدایت استقلال برایش زود است. استقلال و پرسپولیس چون حاشیه دارند، باید مربیان با تجربه‌ای داشته باشند. در حال حاضر منصوریان با گذشت این سال‌ها با تجربه‌تر شده و در تیم امید، ملی بزرگسالان و نفت تهران کار کرده است. استقلال متاسفانه در هفته‌های گذشته خوب نتیجه نگرفته است و به نوعی شاید ضعیف‌ترین شروع کار در 50 سال گذشته را تجربه کرده است ولی منصوریان این توانایی را دارد که تیم را راه بیاندازد.

او ادامه داد: من معتقدم که منصوریان قطعا می‌تواند استقلال را از این شرایط خارج کند. او مربی توانمند، با سواد و خوش فکری است. استقلال می‌تواند مانند پرسپولیس فصل گذشته به یکباره از انتهای جدول خود را بالا بکشد. منصوریان می‌تواند با تغییر سیستم و هماهنگی بین خطوط خون تازه‌ای به استقلال وارد کند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به برخی حرف و حدیث‌های مطرح شده پیرامون هیات مدیره استقلال و اینکه گفته شده یکی از اعضای هیات مدیره با فرزاد مجیدی جلسه داشته است، گفت: کادرفنی استقلال نباید به این حرف‌ها توجه کند. آنها باید سرشان به کار خودشان باشد و به حرف‌های اعضای هیات مدیره توجه نکنند. منصوریان مربی خوبی است و می‌تواند استقلال را درست کند. اگر هم عده‌ای دنبال آوردن مجیدی هستند، که باید بگویم او نمی‌تواند حواشی استقلال را جمع کند چون تجربه کافی ندارد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید