۳۶ طرح ملی صنعتی در کشور راه اندازی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 367979
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 18:59
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه روند تقویت تولید در کشور خوب است گفت: برای خروج از رکود ۳۶ طرح ملی صنعتی اجرا می شود.

اتاق خبر: رحمانی ظهر یکشنبه در ستاد تسهیل استان در آمل با اشاره به اینکه روند تقویت تولید در کشور خوب است افزود: بسته حمایتی تولید در  راستای اقتصاد مقاومتی و بسته خارج از رکود تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی از مرز هزار نفر گذشته است اظهار داشت: راهبرد تقویت واحدهای کوچک و متوسط از فرامین رهبری است.

رحماتی با عنوان اینکه رئیس جمهور بر خارج کردن هفت هزار و ۵۰۰ واحد از رکود تاکید کرده اند و هنوز از زمان بندی در نظر گرفته شده باقی است گفت: سهم مازندران از بسته حمایتی ۴۷۰ میلیارد تومان است.

وی اظهار داشت: بنای دولت بر آن است تا اگر استانی در این راستا خوب عمل کرد در جهت اعطای تسهیلات بیشتر اقدام شود.

قائم مقام وزیر صنعت ادامه داد: دولت برای خروج کشور از رکود طرح هایی چون ارتقای رقابت پذیری واحدهای تولیدی برای صادرات٬ ارتقا صادرات در سال جاری، تکمیل و راه اندازی ۳۶ طرح ملی و ...در برنامه دارد و ارائه بسته حمایتی نیز گامی برای رونق اشتغال و بهبود کسب و کار است.

وی اظهار داشت: رفع مشکلات کشور تنها یک راه دارد و آن هم تقویت تولید ٬ تولید مول، صنعت٬،تجارت و کشاورزی است و در پرداخت ها به کیفیت کار توجه شود و با تلاش شبانه روزی زنجیره صنعت و تولید در استان شکل گیرد.

قائم مقام وزیر صنعت، مهم ترین سرمایه مازندران را منابع انسانی دانست و گفت: با این ظرفیت می توان استان را توسعه داد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید