هواداران با حضورشان به ما انرژی بدهند | اتاق خبر
کد خبر: 368013
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 03:58
امید ابراهیمی:
هافبک تیم ملی فوتبال می‌گوید هواداران با حضور در ورزشگاه، می‌توانند به تیم ملی مقابل قطر کمک کنند.

امید ابراهیمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امید ابراهیمی در دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال در تهران اظهار کرد: تمرین‌های خوبی را در ایتالیا پشت سر گذاشتیم و آماده‌سازی تیم ملی به خوبی در ایتالیا انجام شد. برای دیدار با قطر آماده می‌شویم و تمام سعی و تلاش بازیکنان این است که تمرین‌ها را با جدیت بیشتری پشت سر بگذارند. می‌خواهیم نتیجه دلخواه‌مان را در دیدار با قطر به دست بیاوریم و دست به دست هم این کار را انجام می‌دهیم.

او درباره اینکه آیا تا به حال آنالیزی از تیم ملی قطر و سایر رقبای ایران داشته‌اند گفت: چند فیلم از بازی‌های قطر را مشاهده کرده‌ایم اما هنوز تیم ملی کامل نشده و زمانی که همه بازیکنان به اردو اضافه شدند، قطعا آنالیز بهتری را از قطری‌ها خواهیم داشت.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره حمایت هواداران از تیم ملی مقابل قطر گفت: تماشاگران همیشه فارغ از هر رنگی تیم ملی را حمایت کرده‌اند و این بار هم ما را تنها نمی‌گذارند. این مرحله حساس‌تر و سخت‌تر از مراحل گذشته است و آن‌ها می‌توانند با حضور خود در ورزشگاه انرژی خوبی را به ما منتقل کنند و ما هم همه تلاش‌مان را برای موفقیت تیم ملی انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید