طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان لبافی نژاد تهران افتتاح شد | اتاق خبر
کد خبر: 368236
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 10:58
طرح ارتقای هتلینگ * بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد تهران، همزمان با هفته دولت و با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتتاح شد.

اتاق خبر:محمد علی همتی ، معاون درمان این سازمان در مراسم افتتاح این طرح گفت: اجرای طرح ارتقای هتلینگ علاوه بر اینکه با رشد درجه رضایتمندی بیمه شدگان همراه است، موجب ارتقای سطح رضایتمندی در کادر درمانی و کارکنان مراکز درمانی نیز می شود.
همتی، پیشبرد طرح ارتقای هتلینگ را از جمله برنامه های سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: طرح ارتقای هتلینگ در ٢٢ بیمارستان تامین اجتماعی در سال گذشته اجرا شد و امسال هم در سایر بیمارستان ها که حدود ٤٨ مرکز را شامل می شود این امر به سرانجام خواهد رسید.
وی اظهار کرد: بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد دارای بخش های مهم کشور به لحاظ درمانی است ؛ ضمن اینکه این بیمارستان، بیمارستان ویژه ای برای سازمان تامین اجتماعی به شمار می آید.
همتی با بیان اینکه فرآیند ارتقای هتلینگ مراکز درمانی ادامه خواهد یافت، گفت: اصلاح چارت نیروی انسانی دیگر محور برنامه ارتقای هتلینگ است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی اظهار امیدواری کرد که در پایان سال 95 ، مراسم جشن استقرار هتلینگ در مراکز درمانی تامین اجتماعی برگزار شود.
این مقام مسئول در سازمان تامین اجتماعی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: این سازمان به ریل اصلی خدمت رسانی بازگشته است؛ امروز معادل ١٠ سال گذشته تجهیزات برای مراکز درمانی تامین اجتماعی خریداری و لحاظ شده است.
همتی عرصه خدمت رسانی بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: تلاش این سازمان بر خدمت رسانی مفید و موثر به بیمه شدگان به عنوان صاحبان اصلی سازمان متمرکز شده است.
وی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک پنج ساله سازمان تامین اجتماعی، ادامه داد: این سازمان توانست برنامه های عملیاتی را مدون و مسیر راه خود را به درستی تعیین کند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید