خانه دار شدن ۵۲ خانواده مددجو البرزی | اتاق خبر
کد خبر: 368355
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 00:21
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد البرز از خانه دار شدن ۵۲ خانواده مددجو البرزی در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

اتاق خبر: مازیار محمدی، با اشاره به اجرای سیاست انقلاب مسکن در حوزه تامین سرپناه برای مددجویان، اظهار کرد: این نهاد در راستای ارائه خدمات عمرانی به جامعه هدف، علاوه بر خرید و ساخت مسکن برای محرومان، نسبت به تعمیرات رایگان مسکن برای مددجویان تحت حمایت نیز اقدام می‌کند.

وی گفت: بابت خرید این تعداد واحد مسکونی، علاوه بر پس انداز مددجو برای خرید خانه، کمیته امداد و خیرین نیز بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه کرده است.

محمدی افزود: مقایسه ارائه این خدمت نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد در سال ۹۴ به دلیل عدم ارسال به موقع اعتبارات در پنج ماه نخست خرید مسکنی برای مددجویان تحت حمایت صورت نگرفت و با تلاش های انجام شده در سال ۹۵ این نقص برطرف شد.   

وی با بیان اینکه خدمات عمرانی این نهاد، شامل بهسازی، نوسازی، تعمیرات کلی و جزئی است که با توجه به نیاز مددجویان ارائه می شود، تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های این اداره کل در این بخش، اعطای کمک بلاعوض برای پرداخت بدهی خانواده های تحت حمایت بدهکار به مسکن مهر است و بر اساس سیاستهای جدید کمیته امداد، خدمات مسکن محرومان، با جدیت و حمایت مالی گسترده تری نسبت به گذشته ارایه می شود.

مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد البرز با بیان اینکه، در صورت درخواست نیکوکاران، امر خانه دار کردن نیازمندان، تحت نظارت مستمر خیرین انجام می شود، گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات و حجم بالای مددجویان فاقد مسکن، انتظار داریم مردم نوعدوست البرز، بیش از پیش ما را در زمینه  یاری کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای حمایت از افراد نیازمند و مددجویان تحت پوشش برنامه‌های متنوعی دارد که با همکاری خیرین و مردم نوعدوست استان اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: واگذاری انشعابات رایگان آب، برق، گاز و فاضلاب، با همکاری سازمان‌های مربوطه نیز از دیگر اقدامات این بخش است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید