اتلتیکو مادرید بالاتر از رئال مادرید و بارسلونا رکورد زد | اتاق خبر
کد خبر: 368433
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 10:13
تعداد بازیکنان ملی‌پوش اتلتیکو مادرید از رئال و بارسلونا بیشتر است.

اتلتیکو مادرید

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ۱۰ روز آینده تمرینات اتلتیکومادرید با بازیکنان کمی برگزار می‌شود. تنها پنج بازیکن به نام‌های گابی، خوان فران، تیاگو، فرناندو تورس و مویا حضور دارند. این بدان معنی است  که ۱۷ بازیکن قرمز و سفیدپوشان به تیم‌های ملی دعوت شده‌اند که این در تاریخ باشگاه بی نظیر بوده است.

هیچگاه این تعداد بازیکن از اتلتیکو مادرید به تیم‌ ‌ملی دعوت نشدند. حتی سال گذشته نیز تنها ۱۲ بازیکن (خوان فران، الیور، سائول نیگس، دیگو گودین، خیمنس، فیلیپه لوئیس، یان اوبلاک، آنخل کورئا، جکسون مارتینس ، تیاگو، ساویچ و آنتوان گریزمان) به اردوهای کشورشان فرا خوانده شده بودند. در آگوست سال ۲۰۱۴ نیز ۱۳ بازیکن در تیم‌های ملی حضور داشتند. حتی این بار نیز بارسلونا و رئال‌ مادرید به اتلتیکومادرید نرسیدند،  ۱۴ بازیکن مادرید و ۱۶ بازیکن بارسلونا برای کشورشان بازی خواهند کرد.

کوکه و سائول (اسپانیا) ، کاراسکو (بلژیک)، اوبلاک (اسلوونی)، ساویچ (مونته نگرو)، ورسالیکو (کرواسی)، خیمنس و گودین (اروگوئه)، فیلیپه (برزیل)، آگوستو، گایتان و کورئا (آرژانتین)، توماس (غنا)، موریرا و لوکاس (در تیم زیر ۲۱ سال پرتغال و فرانسه) در اردوی تیم‌های ملی کشورشان شرکت کردند.

دعوت کوین گامیرو به تیم‌ ‌ملی فرانسه قابل توجه است. او گریزمان را همراهی خواهد کرد. گامیرو پس از آسیب‌دیدگی‌ لاکاتزه به تیم‌ ‌ملی دعوت شد. پنج سال از آخرین حضورش در فرانسه می گذشت و حتی با وجود این که فصل قبل برای سویا، ۲۹ گل به ثمر رساند، اما به تیم ملی فرانسه برای یورو ۲۰۱۶ دعوت نشد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید