پرش 115 متری با یک پیکاپ تراک (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 368523
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 23:03
بریس که به ثبت این رکورد راضی نبود در دومین تلاش خود قصد داشت را تا ارتفاع پرش خود را افزایش دهد. اما متاسفانه در سقوط خود از ناحیه شانه دچار شکستگی شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از " تاپ‌گیر"، بریس به عنوان یک راننده 29 ساله سرعتی آفرود از لاس‌وگاس، با استفاده از یک سطح شیب‌دار از یک ارتفاع 115 متری در وسط شهر ارواح در وسط نیومکزیکو فرود آمد تا رکورد قبلی پرش تراک با ارتفاع 101 متر را از دست "تنر فاست" درآورد. این رکورد پیش از این در سال 2011به ثبت رسیده بود.

پرش 115 متری با یک کامیون تراک

 

پرش 115 متری با یک کامیون تراک

ناظر و داور موسسه جهانی رکوردهای گینس این رکورد را به شکل دقیق و رسمس برای منسیز و گروهش ثبت کرد.

این رکورد نتیجه شش ماه تلاش و فداکاری است که در یک مکان مخفی در سن‌دیگو تمرین شده است. این رکورد همچنین می‌تواند در طول زمان به اصلاحات تعلیقی، حرکت بهتر در برابر باد و پویاتر شدن خودروها کمک کند.

پرش 115 متری با یک کامیون تراک

بریس که به ثبت این رکورد راضی نبود در دومین تلاش خود قصد داشت را تا ارتفاع پرش خود را افزایش دهد. اما متاسفانه در سقوط خود از ناحیه شانه دچار شکستگی شد. در این پرش چرخ‌های جلوی خودرویش نیز شکست. با این وجود وی اعلام کرد که از شکستگی شانه ناراحت نیست و این مسئله نمی تواند خوشحالی وی را تحت تاثیر قرار دهد.

پرش 115 متری با یک کامیون تراک

بریس منسیز در این خصوص گفت: باور کردنی نیست که ما رکورد جهانی بزرگی را به ثبت رساندیم و 115 متر با یک پیکاپ-تراک پرواز کردیم. این یک رویای بزرگ برای من بود که پس از تلاش زیاد را به دست آوردم و اینک یکی از بزرگترین لحاظات زندگی‌ام را می‌گذرانم.

پرش 115 متری با یک کامیون تراک

 

94105

منبع: عصر ایران

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید