تحقق کامل برجام رونق بیشتر اقتصاد کشور را درپی خواهد داشت | اتاق خبر
کد خبر: 368559
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 03:50
یک فعال سیاسی اصلاح طلب استان اردبیل گفت: برجام از برنامه ها و سیاست های قابل قبول دولت است که درصورت تحقق کامل شاهد رونق اقتصادی و سیاسی بیشتر در کشور خواهیم بود.

اتاق خبر:اروجعلی محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه باید قدردان دولت یازدهم بود؛ افزود: دکتر روحانی تورم را از 43 درصد به 9.7 دهم رسانده که برای مردم قابل لمس است.
وی ادامه داد: همه فعالان سیاسی و روشنفکران جامعه باید در تنویر افکار عمومی مشارکت و مردم را از خدمات دولت مطلع کنند؛ باید این دولت را با دولت گذشته مقایسه کنیم تا ببینیم کشور در چه وضعیتی بود واکنون در چه شرایطی قرار دارد.
فرماندار اسبق تبریز و اردبیل افزود: خیلی ها در این دولت دلواپس شده اند و سنگ مردم را به سینه می زنند غافل از اینکه در طول هشت سال اقتصاد کشور را مختل کرده و مردم را در گرداب هلاکت اقتصادی انداختند و تحریم هم معیشت مردم را سخت کرد.
وی افزود: من معتقدم با روی کار آمدن دولت روحانی وضعیت اقتصادی در مقایسه با گذشته بهبود یافته البته منکر گرانی وبیکاری هم در کشور نیستیم وعلت این معضلات را در بالارفتن دلار به میزان سه برابر می دانیم، قبول داریم که سفره مردم کوچک شده ولی سرعت گرانی کاهش یافته وکنترل هم شده است .
محمدی بابیان اینکه گرانی و تورم 2 مقوله جدا از هم هستند، تشریح کرد: تورم در کشور کنترل شده و به تک رقمی رسیده اما گرانی همچنان وجود دارد که باید جلویش گرفته شود راهش این است که دولت در زمینه های مختلف سرمایه گذار کند و برای این کار باید با دنیا تعامل داشته باشد.
محمدی گفت: تمام دلسوزان کشور وهمراهان و حامیان دولت روحانی در پشتیبانی از دولت جدی باشند و مردم را از وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی وسیاسی کشور مطلع گردانند تا عده ای فرصت ایجاد یاس و نومیدی در بین مردم نداشته باشند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید