اولین تصاویر منتشر شده از سریال «پرستاران»/ تصویربرداری ادامه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 368583
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 07:59
تئاتر رادیو و تلویزیون سایر حوزه ها چند رسانه ای موسیقی و هنرهای تجسمی آرشیو پیوندها خبرنامه درباره ما تماس Rss نسخه قابل چاپارسال به دوستانذخیره

به گزارش اتاق خبر،  تصویربرداری سریال «پرستاران» تا آخر سال ادامه پیدا می‌کند.
 
گروه این روزها مشغول گرفتن سکانس‌های شب این سریال هستند. هنوز همه بازیگران اصلی جلوی دوربین این سریال نرفته‌اند و به تازگی کار بازیگرانی چون مهدی صبایی، افشین سنگ چاپ، حسین سلیمانی و ... آغاز شده است. 

انتشار اولین تصاویر از سریال پرستاران/ فیلمبرداری ادامه دارد


گفتنی است؛ 50 درصد سریال «پرستاران» در لوکیشن بیمارستان نورافشار تصویربرداری می‌شود و مابقی لوکیشن های خانگی و خیابانی خواهد بود که هنوز محل آنها مشخص نشده است.   
 
این اولین باری است که برای ساخت مجموعه تلویزیونی، یک لوکیشن واقعی و ثابت اورژانس در محیط بیمارستان نورافشار ساخته شده است. 

انتشار اولین تصاویر از سریال پرستاران/ فیلمبرداری ادامه دارد
 


بازیگران اصلی این سریال عبارتند از:

فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، الناز حبیبی، لیندا کیانی، سیاوش خیرابی و مهدی صبایی.   
 
سایر عوامل سریال به شرح زیر است: 

تصویربردار: ابراهیم غفوری، چهره‌پرداز: مجید اسکندری، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، صداگذار: امیرحسین صادقی، تدوینگر: افسانه افخمی، مدیر تولید: مجید بذرپاچ، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیاران کارگردان: اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس: رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات: محمد جمشیدی.  

انتشار اولین تصاویر از سریال پرستاران/ فیلمبرداری ادامه دارد 


مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در 52 قسمت 40 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود. نویسنده   

نظرات
ADS
ADS
پربازدید