رامبد جوان: ترک سيگارم برام مهم بود / عکس | اتاق خبر
کد خبر: 368584
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 08:10
رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش نوشت: يه دور من و عادل رو در برابر هم قراردادن و حالا هم من و مهران رو /ترك سيگارم، برام مهم بود دلم مي خواست به همه اعلام كنم.

به گزارش اتاق خبر، رامبد جوان در تازه ترین پست خود در صفحه شخصیش نوشت:
 

رامبد جوان

 
سلام رفقا.
    عزيزان چندين وقته كه براتون چيزى ننوشتم.

    ١-خدايا مارو غنى تر و عميق تر و مدبرتر كن. تعدادى از شما عزيزان دلتون جنگ مى خواد تماشا كنين. دلتون مى خواد آدماى محبوبتون مثل گلادياتورها بيفتن به جون هم و شما فرياد بزنين: آره بكشش!!!

    بايد اين توضيح رو يه بار براى هميشه بدم كه من به اين دنيا نيومدم كه با چيزاى خوب بجنگم به دنيا نيومدم كه مهربونى و خنده رو خراب كنم.

    يه دور من و عادل رو در برابر هم قرار دادن و اين رقابت شوخ طبعانه با حمايتهاى زشت داشت تبديل مى شد به يك جنگ. در صورتى كه من و عادل رفيقاى قديمى هستيم و هردومون از موفقيت هم لذت مى بريم.

    حالا هم مهران عزيزم كه براى من و هممون بسيار محترم و عزيزه. اگر كمى گفتگوها و مصاحبه هاى من. از ١٥ سال پيش تا الان بررسى كنين مى بينين كه هميشه ازش به عنوان "نابغه ى تلويزيون" ياد كردم.

    ترك سيگارم برام خيلى مهمه و دلم مى خواست به همه اعلام كنم. اما تا ديروز هيچ چيز راجع به سيگار كشيدن مهران عزيزم نمى دونستم. بديهيه كه ساده لوحانه ترین فكر اينه كه من بخوام به كسى تيكه بندازم يا حسودى كنم. اونم به مهران عزيز دل هممون.

    سعى نكنين آدمايى كه دارن براتون كارى مى كنن رو در برابر هم قرار بدين. بى نتيجه است.

    ٢- دوستتون دارم حتى اگه بعضى وقتها مثل بچه هاى دوساله فكر كنين

نظرات
ADS
ADS
پربازدید