حضور صنعتگران چک در نمایشگاه صنعت تهران | اتاق خبر
کد خبر: 368698
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 10:35
معاون وزیر صنعت و تجارت جمهوری چک در دیدار با رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مشارکت شرکت‌های کشور متبوعش در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران خبر داد.

اتاق خبر: ولادیمر بارتل در دیدار با مجتبی خسروتاج گفت: بیش از ۶۰ نفر از مدیران شرکت‌های جمهوری چک که سازنده ماشین‌آلات صنعتی و ابزار CNC هستند قرار است در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران حضور یابند.

بر اساس این گزارش در جریان این ملاقات دو طرف توافق کردنددر خلال برگزاری نمایشگاه صنعت تهران در روزهای ۱۴ تا ۱۷ مهر، همایشی نیز بین صنعتگران ایران و چک برگزار شود تا در مورد پروژه‌هایی مانند ساخت ماشین‌آلات ابزار مذاکره و الگویی برای آن تعریف شود.

در ادامه این جلسه دو طرف ضمن مرور روند تجارت خارجی و همکاری‌های صنعتی و تجاری، توافق کردند که زمینه‌های جدیدی از همکاری‌های صنعتی بین دو کشور آغاز شود تا الگوهای نوینی در تولید مشترک، انتقال تکنولوژی، مزیت‌های تولید در ایران و بازاریابی در منطقه ایجاد شود.

علاقه‌مندی ایران برای ساخت چرخ و محور واگن‌های مسافری، ساخت ابزار CNC، توربین‌های تا ۱۰ مگاوات بخاری، شیرآلات صنایع نفت، ساخت هیدورپمپ‌های صنایع نفت و ... نیز از دیگر موضوعات مطرح شده میان معاونان وزیر صنایع ایران و چک بود.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید