تیم منتخب نیروی انتظامی قهرمان رقابتهای قایقرانی بادبانی نیروهای مسلح شد | اتاق خبر
کد خبر: 368737
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1395 - 01:42
اولین دوره مسابقه قایقرانی بادبانی قهرمانی نیروهای مسلح و انتخابی مسابقات نظامیان جهان در کراچی پاکستان که به میزبانی نیروی دریایی سپاه در تنگه هرمز برگزار شد، با قهرمانی تیم منتخب نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به پایان رسید.

اتاق خبر:در این دوره از مسابقه 6 تیم راه یافته به مرحله نهایی از ستاد کل نیروهای مسلح، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، یگان ویژه ابا عبدالله الحسین علیه السلام، منطقه یکم دریایی صاحب الزمان(عج)، منطقه پنجم دریایی امام محمد باقر(ع) و پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) شمال در آب های نیلگون خلیج فارس وتنگه هرمز به رقابت پرداختند که در پایان تیم منتخب نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مجموع مقام اول مسابقات را کسب کرد.
به گزارش چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه ، تیم برادران یاسر بهرامی و مداح در قالب منتخب دریایی سپاه پاسداران نیز توانست بعد از تیم منتخب نیروی انتظامی بهترین زمان پیمایش دریایی از نقطه شروع تا پایان مسابقه را کسب و مقام دوم مسابقه را به خود اختصاص دهد.
تیم منتخب پایگاه دریایی شمال با ترکیب برادران مجتبی تقی زاده و جلال علیجان تبار نیز در این دوره از مسابقه بر سکوی سوم مسابقات قرار گرفت.
به این ترتیب نفرات برتر تیم های شرکت کننده شامل برادران محمد علی بخشی و محمد رهی از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، یاسر بهرامی از منطقه یکم دریایی صاحب الزمان(عج)، محسن مداح از یگان ویژه و مجتبی تقی زاده از پایگاه دریایی شمال به اردوی آمادگی تیم منتخب نیروهای مسلج جهت حضور در مسابقه بادبانی قهرمانی نظامیان جهان سیزم(2016) که به میزبانی شهر کراچی پاکستان برگزار می گردد، راه پیدا کردند.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید