اقدامات جهادی و کارهای بزرگی توسط دولت انجام شده است | اتاق خبر
کد خبر: 368738
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1395 - 01:52
استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش ویژه دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم و توسعه هر چه بیشتر کشور، گفت: اقدامات جهادی و کارهای بزرگی توسط دولت تدبیر و امید در کشور انجام شده است.

اتاق خبر:جاسم جادری شامگاه چهارشنبه در ششمین نشست شورای اداری شهرستان ابوموسی اظهار داشت: حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقتدار نیروهای مسلح پشتوانه بزرگی برای دولت بوده که موجب به سرانجام رساندن بسیاری از کارها و ارائه خدمات بزرگ به مردم شده است.
وی ادامه داد: دولتمردان برای آبادانی میهن اسلامی تلاش می کنند و پروژه هایی که به بهره برداری می رسد خدمتی است که ما به عنوان خادمان مردم انجام می دهیم.
جادری در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تقویت، پیگیری و اجرای سیاست اسکان و ماندگاری مردم در جزایر به خصوص در ابوموسی تاکید کرد و بیان داشت: این کار مستلزم ارائه خدمات بیشتر است تا مردم نسبت به سکونت در جزایر دلگرم شوند.
وی با اشاره به برقراری پروازهای جزیره ابوموسی، اظهار داشت: پیشرفت و توسعه ابوموسی نیازمند رفت و آمد منظم و پی در پی است که در این راستا مشکل تردد به جزیره ابوموسی رفع شده است.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: با همکاری سپاه پاسداران مقرر شده پرواز 17 نفره روزانه بندرعباس به ابوموسی برقرار شود تا مردم به راحتی به این جزیره تردد داشته باشند.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید