زنان بازرگان کشور در ساری گردهم آمدند | اتاق خبر
کد خبر: 368742
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1395 - 02:45
همایش فرصت های اقتصادی , بازرگانی وتوسعه بازارهای داخلی و خارجی با حضور زنان بازرگان کشور صبح امروز پنجشنبه در ساری آغاز شد .

اتاق خبر:رییس کانون زنان بازرگان مازندران در آئین آغاز به کار این همایش گفت: همایش دو روزه فرصت های اقتصادی زنان بازرگان بستری برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در مازندران به شمار می رود.
مریم نصیری خلیلی ادامه داد : در این همایش علاوه بر حضور جمعی از اعضای هیات رییسه کانون زنان بازرگان کشور, مسولان ملی واستانی اتاق بازرگانی , صنایع , معادن وکشاورزی کشور و هیات رییسه کانون های استانی زنان بازرگان سراسر کشور حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار در حوزه زنان بازرگان کشور همایش تخصصی در حوزه بازرگانی، صنعت، معدن، کشاورزی و تجارت برگزار می شود، افزود: مازندران استانی با ظرفیت بالای حضور زنان فعال اقتصادی در حوزه های صنعت، بازرگانی و کشاورزی به شمار می رود.
رئیس کانون زنان بازرگان مازندران ادامه داد : کانون زنان بازرگان که از چهار سال قبل فعالیت خود رادرکشور آغاز کرد هم اکنون در 17 استان فعال است.
وی اضافه کرد : کانون زنان بازرگان مازندران از اردبیهشت امسال فعالیت خود را آغازکرده است و هم اکنون 40 بانوی تاجر و فعال در ان عضو هستند .
وی با اشاره به اینکه کانون زنان بازرگان نخستین تشکل اقتصادی بانوان کشور در بحث اقتصادی، تجاری و کارآفرینی است , افزود : این کانون بخشی از مجموعه اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان است . رئیس کانون زنان بازرگان مازندران امیدوار است که این تشکل تخصصی در حوزه اقتصادی بتواند همانند بخش حوزه مردان به موفقیت های خوبی برسد.
نشست های تخصصی برای جذب طرف های تجاری از جمله برنامه های این همایش است.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید