با «طراحان لباس» خوشتیپ های هالیوودی آشنا شوید | اتاق خبر
کد خبر: 369025
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 12:57
کارول کالگین از هالیوود ریپورتر، لیستی از استایلیست های پرنفوذی را جمع آوری نموده که به ستاره های هالیوودی از جمله بری لارسون برنده جایزه اسکار، لباس می پوشانند و با سلیقه بی نقص خود این ستاره ها را برای فرش قرمز و مراسم مهم آماده می کنند.

به گزارش اتاق خبر، کارول کالگین از هالیوود ریپورتر، لیستی از استالیست های پرنفوذی را جمع آوری نموده که به ستاره های هالیوودی از جمله بری لارسون برنده جایزه اسکار، لباس می پوشانند و با سلیقه بی نقص خود این ستاره ها را برای فرش قرمز و مراسم مهم آماده می کنند.

کسی نمی تواند بگوید که هالیوود همان هالیوود قدیم است، زیرا تا همین چند وقت پیش، کسی نام بازیگرانی مانند بری لارسون، آلیسیا ویکاندر، سیرشا رونان، دیزی ریدلی و رامی مالک را نمی دانست، ولی حالا این بازیگران جزو مشهورترین و مستعدترین بازیگران دنیا هستند و شاید علت شهرت ناگهانی آنها، نامزدی ها و بُردهای جوایز مختلف و ظاهر شدن در فیلم های بیشتر و بیشتر و مهمان شدن در برنامه های تلویزیونی و تاک شو ها باشد. با این حال، مسیر آنها از صفر تا سلبریتی شدن، مسیری انفرادی نیست.

 در هر قدم از این مسیر، یک استایلیست در کنار هر سلبریتی وجود دارد که به او در انتخاب لباس و اکسسوار و غیره کمک می کند. بری لارسون، می گوید: «من چیز زیادی در مورد دنیای فشن نمی دونستم، به همین دلیل به نظرم خوبه که یه نفر به آدم کمک کنه تا بفهمه تو دنیای مُد چه خبره.» استایلیست لارسون، کریستینا اِرلیک (رتبه دوم لیست هالیوود ریپورتر) است که پس از مشهور شدن او با بازی در فیلم "اتاق"شروع به کار با او کرد.

 به عقیده کارشناسان این حوزه، «پشت هر لباس و ظاهری یک استراتژی وجود دارد. در این صنعت درک بسیار مهم است. با جفت و جور کردن افراد درست در کنار هم در این محیط رسانه ای همیشه باز، استایلیست ها می تواند نظر عموم مردم را عوض کنند و فرصت هایی را برای مشتریان خود جذب کرده و به آنها کمک کنند تا خودشان را به بهترین وجه در دید مردم و کسانی که برایشان مهم هستند، نشان دهند.»

لیدی گاگا را در نظر بگیرید. وی در فرش قرمز مراسم اسکار امسال، بازیگر شماره یک در لیستی بازیگرانی بود که بیشترین توئیت درباره آنها زده شده است و شاید دلیل آن تا حدودی بخاطر استایلیستش، برندون مکسول (شماره 13)باشد که حالا تبدیل به طراح مُد شده است. یا برای مثال ایمی شومر، بازیگر فیلم های کمدی را در نظر بگیرید، که انتخاب های کلاسیک او بیشتر و بیشتر شده اند و دلیل آن بیشتر به خاطر لیسا اوانز (شماره 25) باشد که از طراح لباس تبدیل به استایلیست شومر شده است.

 در مراسم اسکاری که گذشت، فقط 19 میلیون حساب کاربری در اینستاگرام، درباره شب مراسم اسکار، 64 میلیون پست گذاشتند و این تعداد فقط در مورد یک شب و البته بزرگترین شب هالیوود است که فشن و اهالی هالیوود در کنار هم قرار می گیرند. مکسول، استایلیست لیدی گاگامی گوید: «وقتی بچه بودم همیشه رویام این بود که یکی از طرح هام رو روی فرش قرمز ببینم و واقعاً باورم نمی شه که حالا این رویا به حقیقت پیوسته.»

کیت یانگ (Kate Young)

مشتریان: سیه‌نا میلر، سلنا گومز، مارگو رابی، ناتالی پورتمن

چرا او استایلیست مهمی است: یانگ بیش از افراد دیگر این لیست در فصل فرش قرمز از جشنواره فیلم کن بگیرید تا مراسم اسکار، به بازیگران مهم لباس پوشانده است. در حالی که او با بازیگرانی همچون ناتالی پورتمن 34 ساله و میشل ویلیامز 35 ساله کار می کند که هر دو همیشه کاملاً باکلاس و شیک به نظر می رسند، امسال یانگ مشتریان مهم دیگری نیز داشته که بعضی از آنها قبلاً روی فرش قرمز رفته بودند و بعضی دیگر کاملاً تازه کار بودند.

پرنفوذترین استالیست های سلبریتی های هالیوود به نقل از هالیوود ریپورتر

 کیت یانگ که آخرین بار در سال 2012، استایلیست شماره 1 هالیوود ریپورتر بوده، داکوتا جانسون، بازیگر 26 ساله نوپای هالیوودی، را نیز حالا تبدیل به ستاره ای با استایل جسورانه نموده (هیچکس بهتر از جانسون لباس های طراحی شده توسط برند گوچی را نپوشیده) و سلنا گومز خواننده 23 ساله را نیز تبدیل به ستاره ای جذاب و شیک کرده است. 

بهترین لباس هایی که وی تابحال به ستاره ها پوشانده: پیراهن پرادایی که وی برای مراسم اکران فیلم "عشای ربانی سیاه" (Black Mass) در ونیز برای داکوتا جانسون انتخاب کرده بود، مینیمالیسم دهه نودی خالص بود. یانگ که دانش آموخته دانشگاه آکسفورد است، برای کیت بلانشت 46 ساله و مارگو رابی 25 ساله در مراسم اسکار امسال، پیراهن های طلایی رنگ بسیار زیبایی از برند تام فورد انتخاب کرده بود. وی برای ناتالی پورتمن و ریچل وایس 46 ساله لباس شب های متعددی ست کرده و همچنین سیه‌نا میلر را برای 5 فرش قرمز مهم در جشنواره فیلم کن آماده کرده است. 

پرنفوذترین استالیست های سلبریتی های هالیوود به نقل از هالیوود ریپورتر
 

لباس برنده: لباس شب زرق و برق دار کلوین کلاین برای سلنا گومز برای مراسم گرمی که عکس این لباس شب در اینستاگرام گومز بیش از 2.5 میلیون لایک گرفت. کریستینا اِرلیک (Cristina Ehrlich)

مشتریان: بری لارسون، پنه‌لوپه کروز، تینا فی، گوگو امباتا را، اوزو آدوبا

چرا او استایلیست مهمی است: ارلیک که به توانایی اش برای تبدیل ستاره های تازه کار به ستاره های حرفه ای شهرت دارد، بری لارسون 26 ساله، ستاره برنده اسکار فیلم "اتاق" را تبدیل به هنرپیشه محبوب فصل جوایز، کرد و از برندهایی مانند شنل، سلین و جیسون وو بهره گرفت. کریستینا در این مورد می گوید: «هنوز لباس ها و تیپ های زیادی هست که می خواهیم اونارو امتحان کنیم و تازه گرم شدیم.»

پرنفوذترین استالیست های سلبریتی های هالیوود به نقل از هالیوود ریپورتر

بهترین لباس هایی که وی تابحال به ستاره ها پوشانده: لارسون و ا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید