دوناروما یک جواهر نادر است | اتاق خبر
کد خبر: 369069
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 21:48
دیدا:
سنگربان پیشین میلان و تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از سنگربان جوان روسونری پرداخت و از او به عنوان یک جواهر یاد کرد.

نلسون دیدا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جانلوییجی دوناروما با وجود آنکه تنها 17 سال دارد اما دروازه‌بان بزرگی همچون دیگو لوپس را در میلان نیمکت نشین کرد و به تیم ملی فوتبال ایتالیا هم دعوت شد. آینده درخشانی در انتظار دوناروما است و میلان به راحتی این دروازه‌بان بزرگ خود را نخواهد فروخت.

دیدا، سنگربان برزیلی و پیشین میلان به ستایش از دوناروما پرداخت و او را یک جواهر نادر دانست. او در این زمینه اظهار کرد: دوناروما استعداد عجیبی دارد. او می تواند با میلان بدرخشد و به یکی از بهترین دروازه‌بان های جهان تبدیل شود. او بسیار جوان است و راهی طولانی در پیش دارد. دوناروما به جوان ترین دروازبان تاریخ فوتبال ایتالیا در تیم ملی تبدیل شده است. دعوت شدن به تیم ملی تنها یک آغاز برای این دروازه‌بان جوان است. در آینده چیزهای بیشتری از او خواهیم شنید.

دیدا ادامه داد: سنگربان جوان میلان در تابستان با پیشنهادهای خوبی مواجه شد و چند تیم بزرگ به دنبال جذب او بودند اما باشگاه میلان رفتار بسیار خوبی از خود نشان داد و تاکید کرد که این دروازه‌بان فروشی نیست. او بدون شک یک جواهر نادر است و باید به خوبی مراقبش بود.

دیدا در پایان سخنانش نیز گفت: بسیار خوشحال می شوم میلان به روزهای اوج خود برگردد. مونتلا راه سختی را آغاز کرده است. او به تازگی سرمربی میلان شده و طبیعی است که به زمان نیاز دارد. خوشحالم که او توانسته تغییرات مثبتی در تیم به وجود آورد. میلان با مونتلا تغییرات خوبی داشته است. این تیم نسبت به سال‌های اخیر تغییر کرده است. امیدوارم  این تیم به روزهای اوج برگردد و دوباره قدرت نخست فوتبال ایتالیا شود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید