وقتی بازیکن پرسپولیس سر از پا نمی شناسد/ تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 369177
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 11:35
دروازه‌بان پرسپولیس در یکی از مهم‌ترین بازی‌های ملی خود توانست کلین‌شیت کند و پس از پایان بازی فراتر از حد به شادمانی بپردازد.

سیاری از پیش‌بینی‌های قبل از بازی تیم‌های ملی ایران و قطر علیرضا حقیقی را دروازه‌بان ترکیب 11 نفره کارلوس کی‌روش می‌دانست و اعلام می‌کرد مثل جام جهانی شماره یک ایران او خواهد بود اما مرد پرتغالی تیم ایران تصمیم گرفت  گلر پرپسولیس که در چهار مسابقه اخیر لیگ برتر تنها یک گل خورده و در بازی‌های تدارکاتی هم عملکرد قابل قبولی داشته درون دروازه قرار دهد.
 
بیرانوند در دیدار حساس مقدماتی جام جهانی به غیر از یکی، دو صحنه نمایش خوبی برابر قطر ارائه کرد و مقابل ستاره‌های اسم و رسم‌دار این تیم موثر نشان داد تا در نهایت به کلین‌شیت او در این مسابقه حساس و بُرد 2 بر صفر ایران ختم شود.
 
او پس از بازی قطر خوشحالی بیش از حدی انجام داد و سراغ کی‌روش رفت و شادی خود را با سرمربی تیم ملی تقسیم کرد؛ بیرانوند همچنین بلافاصله با شنیدن سوت پایان مسابقه قطر به سمت دن گاسپار شیرجه زد تا به این شکل از او تقدیر و تشکر کند و قدردان زحمات مربی دروازه‌بان‌های ایران باشد.
 
بیرانوند اگر بتواند خود را در همین سطح بالا و مرز آمادگی حفظ کند مطمئنا یکی از مسافران جام جهانی 2018 در صورت راهیابی و جزء 11 بازیکن اصلی خواهد بود.
 
 

 

 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید