تدارک وی‍‍ژه سازندگان «بادیگارد» برای ورود به نمایش خانگی | اتاق خبر
کد خبر: 369206
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 17:29
عوامل فیلم «بادیگارد» برای توزیع این فیلم در شبکه نمایش خانگی تدارک ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند.

به گزارش اتاق خبر، پژمان لشگری‌پور مجری طرح فیلم «بادیگارد» در خصوص زمان توزیع این فیلم در شبکه نمایش خانگی گفت:‌ اقدامات در حال انجام است و زمان توزیع «بادیگارد» برای پخش در شبکه نمایش خانگی، به‌زودی از طریق سایت رسمی این فیلم اطلاع‌رسانی می‌شود. 

وی افزود:‌ برای توزیع این فیلم در شبکه نمایش خانگی، کارهای ویژه‌ای در حال انجام است و به محض پایان این اقدامات، فیلم برای مخاطبان آماده پخش خواهد بود. 
 
«بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا و به تهیه‌کنندگی احسان محمد حسنی، درباره یک محافظ شخصی است. این محافظ شخصی در بخشی از داستان از جان یکی از شخصیتهای مهم نظام محافظت می کند اما در جایی دیگر و بر اساس حوادث متوجه می شود که او بیش از آنکه به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است.محافظ شخصی دچار تشکیک می شود و این موضوع باعث می شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد و به سراغ محافظت از شخص دیگری برود که یکی  از فعالان هسته ای کشور است. 

در این فیلم که محصول سازمان فرهنگی_هنری اوج است، پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، دکتر محمود عزیزی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، کیمیا حسینی، شیلا خداداد، پریوش نظریه،  سید احسان امانی، کامران نجف‌زاده، امین میری، حمیدرضا سلیمانی، چنگیز ناروئی، محمد ربانی، سیامک سالاری ایفای نقش می‌کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید