گیشه آمریکا و رقابت دو فیلم تازه +عکس | اتاق خبر
کد خبر: 369211
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 18:27
مایکل فاسبندر بازیگر انگلیسی تبار سینما، این هفته با ریدلی اسکات فیلم ساز هم وطن خود در جدول گیشه سینماهای آمریکا رقابت می کند.

به گزارش اتاق خبر، «روشنایی مابین اقیانوس ها» و درام علمی تخیلی «مورگان»، دیروز به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی رفتند.


«روشنایی مابین اقیانوس ها» محصول تازه کمپانی دریم ورکز است و به جز مایکل فاسبندر، آلیشیا ویکاندر هم در آن بازی دارد.

داستان این درام تاریخی در باره زوج جوانی است که همزمان با از دست دادن نوزاد تازه به دنیا آمده خود، نوزادی را از دل آب های دریا نجات می دهند.

زندگی سعادت آمیز این زوج پس از چند سال، با ورود یک زن دردکشیده در هم می ریزد. این زن می گوید که بچه آن ها، خواهر زاده گمشده اوست.منتقدان سینمایی از این فیلم، به عنوان یکی از امیدهای اصلی مراسم اسکار امسال در رشته های بهترین فیلم و بازیگری زن و مرد اسم می برند.

هزینه تولید فیلم حدود 20 میلیون دلار شده و درک سان فرانس، وظیفه کارگردانی آن را به عهده داشته است.

در «مورگان» کاتا مارا نقش اصلی را بازی می کند. این محصول کمپانی فوکس قرن بیستم، نام ریدلی اسکات را به عنوان تهیه کننده برخود دارد.

حال و هوای دلهره آور فیلم به کمک آن می آید تا داستان دختر بچه ای را تعریف کند، که به کمک تکنولوژی و در دل یک لابراتوار حیات پیدا کرده است.

زمانی که این دختر بچه با قدرت های استثنایی خود از لابراتوار فرار می کند، جان اهالی محل در معرض خطر مرگ قرار می گیرد.برای تولید این فیلم، فقط 8 میلیون دلار هزینه شده و لوک اسکات با آن، اولین ساخته سینمایی خود را عرضه می کند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، این دو فیلم برای کسب موفق ترین فیلم این هفته سینماهای آمریکای شمالی، با هم رقابت می کنند.

هفته قبل درام کم خرج و ترسناک «نفس نکش»، با افتتاحیه ای 26 میلیون دلاری توانست صدرنشین جدول هفتگی فروش فیلم ها در این محل شود.

منبع:جام جم

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید