عیار تیم ایران مقابل چین مشخص می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 369230
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 21:46
محصص:
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: مهم‌ترین فاکتور در تیم‌های ملی گرفتن نتیجه است.

مرتضي محصص

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال درباره دیدار ایران برابر قطر گفت: نتیجه خوبی مقابل تیم قطر کسب کردیم. در بازی‌های ملی مهم‌ترین فاکتور، گرفتن نتیجه است. برخی معتقد بودند تیم ملی بازی خوبی مقابل قطر انجام نداده اما می‌خواهم بگویم بازی ژاپن و امارات در حالی به پایان رسید که امارات پیروز میدان شد. ژاپن یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و قوی‌تر از تیم امارات، اما تیمی که نتیجه گرفت امارات بود. پس فکر می‌کنم به نوع بازی نباید چندان اهمیت داد بلکه نتیجه برای هر تیمی مهم‌تر است.
وی افزود: عدم هماهنگی بین خطوط دفاعی جای نگرانی دارد و ما به مدت زمان بیشتری نیاز داریم تا بازیکنان به هماهنگی مورد نظر برسند. همان طور که دیدید در نیمه دوم بازیکنان بهتر و هماهنگ‌تر بودند. آندو تیموریان، سید جلال حسینی، علیرضا جهانبخش و رضا قوچان‌نژاد در این دیدار عملکرد فوق العاده‌ای در کنار دیگر بازیکنان داشتند. همانطور که نقاط ضعفی در این بازی وجود داشت، نکات امیدوار کننده نیز مشاهده شد.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه در خصوص دیدار مقابل چین بیان کرد: عیار تیم ایران مقابل چین مشخص می‌شود چرا که یک بازی سخت و خارج از خانه است. نیمه اول این دیدار بسیار مهم است. چین نیمکت ذخیره بسیار خوبی دارد. مطمئنا کی‌روش شیوه بازی برابر چین را تغییر خواهد داد و باید منتظر بازی روز سه‌شنبه باشیم.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال ادامه داد: در بازی با قطر پاس‌های بلند و ضربه های مستقیم در دستور کار بازیکنان قرار داشت اما بدون شک مقابل چین نوع بازی ملی‌پوشان تغییر خواهد کرد. ما مقابل چین شانس خوبی داریم و با درایت کادر فنی می‌توانیم عملکرد مطلوبی را در این مسابقه به نمایش بگذاریم. مهمترین نکته‌ای که وجود دارد این است که باید از موقعیت‌های حمله خود در بازی برابر چین استفاده کنیم.
محصص در پایان بیان کرد: تیم ملی در بازی به قطر کمترین موقعیت را برای حریف ایجاد کرد. با استراتژی کارلوس کی‌روش و دفاع منسجم تیم ملی و در نهایت ضد حمله ها، می‌توانیم امیدوار باشیم و در دیدار برابر چین بهترین نتیجه را کسب کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید