پیروزی مقابل قطر روحیه ایران را افزایش داد | اتاق خبر
کد خبر: 369232
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 21:57
پنجعلی:
مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید پیروزی مقابل قطر روحیه ایران را افزایش داده، اما ایران باید مراقب چین باشد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر

  به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد پنجعلی درباره پیروزی تیم‌ ‌ملی فوتبال در دقایق پایانی مقابل قطر، اظهار کرد:  مقابل قطر خیلی خوب نبودیم اما امتیاز شیرینی را به دست آوردیم. کسب سه امتیاز در هفته‌ نخست بسیار با اهمیت است. باید برای دیدار با چین نقاط ضعف‌مان را بر طرف کنیم. ما در فاز حمله رو به جلو مشکلاتی را داشتیم. البته نمی‌توان نسبت به این موضوع زیاد حساس شد، چرا که تیم‌ ‌ملی بازی‌های رسمی و دوستانه زیادی نداشت و می‌تواند در بازی با تیم‌ ‌ملی چین بهتر شود.

او ‌اضافه کرد: قطری‌ها تیم خوبی بودند و اگر دروازه‌بان‌شان اشتباه نکرده بود شاید یک تساوی از ایران می‌گرفتند. ما باید بیش از پیش توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم و برنامه‌ریزی بیشتری را برای فاز هجومی انجام دهیم.

مدافع سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران، دیدار با چین را سخت دانست و افزود: سه امتیاز بازی با قطر روحیه بازیکنان را افزایش داده و آنها می‌توانند در این بازی راحت‌تر بازی کنند. البته چین شایسته شکست مقابل کره‌جنوبی نبود. نتیجه‌ مساوی می‌تواند برای ما خوب باشد، باید روی ضدحمله‌ها برنامه‌ریزی بیشتری انجام دهیم و از بازی احساسی پرهیز کنیم. اگر سه امتیاز را به دست بیاوریم کار خوب و بزرگی انجام داده‌ایم.

پنجعلی درباره عملکرد علیرضا جهانبخش و گلی که در این دیدار به ثمر رساند، گفت‌: جهانبخش جزو بازیکنان نسبتا خوب ما در دیدار با قطر بود، او گل انفرادی خوبی را به ثمر رساند اما باید کار گروهی را افزایش دهیم و بهتر از بازی مقابل قطر ظاهر شویم. توانایی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بسیار بالا است و همه بازیکنان‌مان با استعداد هستند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید