حکم مدیرعامل پرسپولیس به زودی صادر می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 369240
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 23:30
گرشاسبی:
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید حکم علی‌اکبر طاهری به عنوان مدیرعامل این باشگاه به زودی صادر خواهد شد.

حمیدرضا گرشاسبی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی پس از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار کرد: جلسه ما طبق روال هر هفته امروز هم برگزار شد و پیرامون مسائل مختلفی از جمله اسپانسر، بازیکنان و مشکلات تیم صحبت و تبادل نظر کردیم. در مورد مسائل فنی مطمئنا کادر فنی و برانکو ایوانکوویچ نظر نهایی را می‌دهد اما ما هم در هیات مدیره مباحث کلان و همچنین حقوقی را پیگیری می‌کنیم تا مشکلات باشگاه برطرف شود.

او در ادامه افزود: امروز یکی از اعضای هیات مدیره به سفری که به خارج کشور داشتند در جلسه حضور نداشت. ما در این جلسه‌ها مصوبات خودمان را مشخص می‌کنیم و مدیرعامل باشگاه آن را اجرایی می‌کند.

گرشاسبی درباره اینکه وزارت ورزش و جوانان حکم مدیرعاملی افتخاری را صادر کرده اما برای طاهری حکم مدیرعاملی صادر نکرده است گفت: به زودی برای آقای طاهری هم حکم مدیرعاملی صادر می‌شود. درباره آقای افتخاری جلسه معاونین تشکیل شد و حکم مدیرعاملی ایشان به تصویب رسید. در مورد آقای طاهری هم به زودی چنین اتفاقی رخ خواهد داد و با حضور معاونان وزارتخانه و اعضای هیات مدیره حکم مدیرعاملی ایشان صادر می‌شود.

او در ادامه درباره حضور کاروان پارالمپیک ایران در ریو هم گفت: کاروان بسیار خوب، مرتب و منجسمی را با حضور ۱۱۱ ورزشکار به ریو فرستادیم و امیدواریم که نتایج خوبی در این مسابقه‌ها بگیریم.

وی درباره اینکه آیا بحث رامین رضاییان به پایان رسیده است گفت: رامین رضاییان بازیکن ماست و این مباحث دیگر به پایان رسیده است.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید