آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالووین+تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 369419
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 18:55
جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود با ترک کردن جوخه انتحار از صدر و اضافه شدن دو فیلم "جهنم یا آب بالا" و "نور بین اقیانوس" منتشر شد.

به گزارش اتاق خبر، جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود با صدرنشینی فیلم "نفس نکش" و اضافه شدن دو فیلم "جهنم یا آب بالا" و "نور بین اقیانوس" منتشر شد.

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین


رتبه نخست جدول این هفته در دستان فیلم ترسناک "نفس نکش" ساخته "فدا آلوارز" و با بازی "استفان لانگ"، "جین لِوی" و "دیلن مینِته" است. 

این فیلم این هفته با فروشی معادل 15.7 میلیون دلار توانست با دیگر رقیب سرسخت خود، "جوخه انتحار" را پشت سر گذاشته و به صدر جدول تکیه بزند.

با نزدیک شدن به هالووین روند اکران فیلم های ژانر وحشت سینمای هالیوود آغاز خواهد شد. 

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین


"جوخه انتحار" پس از چهار هفته برای دومین بار صدر جدول فروش هالیوود را به "نفس نکش" واگذار کرد. این محصول کمپانی مارول استودیو با 10 میلیون دلار فروش همچنان از پر فروش های سینمای جهان محسوب می شود.

این فیلم با بازی بازیگرانی همچون ویل اسمیت و ژرارد لتو آخرین روزهای صدرنشینی خود را با توجه به زمانی که از اکران خود پشت سر گذاشته می گذارند.

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین


"اژدهای پیت" این هفته صعود قابل توجهی داشته و با سه پله ارتقا نسبت به هفته گذشته در جایگاه سوم ایستاده است.

این فیلم فانتزی این هفته 6.5 میلیون دلار فروش داشته و با توجه افت کلی فروش در سینمای هالیوود توانسته خود را به این جایگاه برساند. 

"دیوید لووِِری" کارگردانی این اثر را بر عهده داشته و "برایس دالاس هاوارد"، "رابرت ردفورد"، اوکاس فیگلی" در آن به ایفای نقش می پردازند.

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین


"کوبو و دو تار" این هفته با افت فروشی که داشته جایگاه سوم خود را به "اژدهای پیت" داده است. 6.5 میلیون دلار فروش باعث شده تا این انیمیشن به رتبه چهارم سقوط کند.

این انیمیشن داستان یک جنگجوی سامورایی و نوازنده است که با دو تن از دوستان خود مشکلات فراوانی را پشت سر می گذارد. "تراویس نایت" این انیمیشن را کارگردانی کرده و بازیگران مطرحی همچون "چارلیز ترون"، جووان اتکینزون" و "متیو مک کانووی" در آن به ایفای نقش می پردازند. 

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین
 

"میهمانی سوسیس ها" همچنان توانسته پس از 5 هفته خود را به عنوان موفق ترین انیمیشن در فروش کلی معرفی کند اما با کاهش فروش نسبت به هفته گذشته به جایگاه پنجم سقوط کرده است.

این انیمیشن این هفته 5.3 میلیون دلار فروخته و به احتمال فراوان با اکران های فصل پاییز جدول فروش را ترک خواهد نمود.

آغاز سلطه ژانر وحشت / هالیوود پیش به سوی هالیووین


"نور بین اقیانوس" ساخته "درک سیانفرنس" با بازی "مایکل فستبندر" و "آلیسیا ویکاندر" این هفته اکران خود را آغاز نموده و با 5 میلیون دلار فروش جایگاه ششم را در اختیار گرفته است.

فیلم های "مادران بد" با 4.7 میلیون دلار، "سگ های جنگی" با 4.7 میلیون دلار، "جهنم یا آب بالا با 4.5 میلیون دلار" و "مکانیک" با 4.3 میلیون دلار در رتبه های هفتم تا دهم جدول فروش سینمای هالیوود قرار گرفته اند. 

نکته قابل توجه این هفته از باکس آفیس هالیوود شکست فیلم پر هزینه "بن هور" خروج آن از جدول بود. "مادران بد" هم برخلاف تصورات بیش از انتظار عملکرد موفقی داشته و پس از هفت هفته همچنان در جدول باقی مانده است. نسخه جدید فیلم پرطرفدار "مکانیک" هم قافیه را باخته و تنها پس از سه هفته در آستانه ترک جدول فروش است.

 

 

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید