بدهی دیدار تیم بانی گسترکیش و پاس همدان را لغو کرد | اتاق خبر
کد خبر: 369544
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 08:39
رئیس هیات فوتبال کیش دلیل لغو دیدار روز دوشنبه دو تیم بانی گستر کیش و پاس همدان را بدهی ' بانی گستر کیش ' به بازیکنان ، کادر فنی پیشین و برخی شرکت ها و موسسه ها عنوان کرد.

اتاق خبر:محمود پازوکی روز سه شنبه در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا در مورد لغو بازی تیم های بانی گستر کیش و پاس همدان در جزیره کیش در ادامه بازی های لیگ دسته دو کشور با تکذیب خبر آماده نبودن زمین ورزشگاه و بی اطلاعی مسئولان کیش از این بازی، علت اصلی برگزار نشدن این دیدار را بدهی های تیم بانی گستر کیش عنوان کرد.
وی یاد آور شد: باشگاه شاهین فخیم پس از چند مرحله واگذاری در نهایت به بانی گستر کیش تحویل داده شد اما از سال گذشته به دلیل پرداخت نکردن بدهی های خود به بازیکنان ، کادر فنی قبلی ، افراد و شرکت های مختلف در کیش با مشکلات زیادی روبرو بوده است .
پازوکی با بیان اینکه مسئولان باشگاه بانی گستر تاکنون با مسئولان هیات فوتبال کیش به عنوان یک مرجع قانونی برای تاییدصلاحیت تیم داری وارد گفت وگو نشده اند افزود: در تاریخ 9 شهریور ماه امسال نامه ای از سوی هیات فوتبال کیش خطاب به ریاست سازمان لیگ فوتبال ارسال شد .
وی گفت: در این نامه ذکر شده بود که با توجه به معرفی ابراهیم ربطی به عنوان نماینده تام الاختیار در تیم بانی گستر کیش ،در صورت موافقت مسئولان و به رغم ثبت نشدن به موقع قراردادها و کمبود زمان برای انجام این کار، تیم بتواند در دیداری که در سمنان برگزار خواهد شد حضور یابد و پس ازثبت قراردادها و تسویه حساب با بازیکنان و کادر قبلی می تواند در بازی های بعدی که دومین آن در کیش برگزار خواهد شد شرکت کند.
رئیس هیات فوتبال کیش با بیان اینکه ابراهیم ربطی نماینده این تیم پس از دو روز کنار گذاشته شده است به ایرنا، گفت : در نامه دیگری از سوی هیات فوتبال کیش به مدیر عامل شرکت بانی گستر که در 10 شهریور ماه ارسال شد قرار بود تا 48 ساعت پیش از انجام دیدار دوم در کیش و با توجه به تعهدات این شرکت در سازمان کمیته فوتبال مبنی بر تسویه حساب بدهی های سال گذشته تیم شاهین کیش ، اقدام شود و در غیر این صورت هیات فوتبال کیش مسابقه ای برگزار نخواهد کرد.
وی اظهار کرد: رونوشت این نامه ها به دبیرکل فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال شده است ، بازی نخست نیز با اصرار ما و تعهد داده شده انجام گرفت اما از آنجا که تیم به تعهد خود عمل نکرده است از برگزاری دیدار بعدی در کیش جلوگیری شد.
رئیس هیات فوتبال کیش اضافه کرد : نماینده تیم روز گذشته در کیش حاضر شده و از ما خواسته تا بازی انجام گیرد و پس از گفت وگو با مسئولان در تهران چک تسویه صادر شود.
پازوکی با اعلام اینکه این تیم روز گذشته بدون عمل به تعهد خود در پرداخت بدهی ها در ورزشگاه حضور یافت تاکید کرد : با توجه به وجود تعداد زیادی از شاکیان و تسویه نشدن بدهی ها، هیات فوتبال کیش از برگزاری این بازی جلوگیری کرد.
وی در مورد اینکه آیا دیدارهای بعدی این تیم برگزار خواهد شد به ایرنا گفت : این باشگاه هیچ تاییدیه ای از هیات فوتبال کیش مبنی بر داشتن صلاحیت برای تیم داری دریافت نکرده است و اگر تسویه حساب صورت نگیرد ادامه بازی های بانی گستر کیش امکان پذیر نیست.
تیم بانی گستر در دیدار نخست هفته اول مغلوب تیم هدف سمنان شد .

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید