حاشیه‌های پیش‌ از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و چین + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 369577
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 10:43
هواداران تیم ملی فوتبال چین با نصب بنر و پوشیدن پیراهن‌هایی که پرچم ایران و چین پشت آن دیده می شود از ملی پوشان ایران استقبال کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌های ملی ایران و چین از ساعت ۱۶:۰۵ به وقت تهران در ورزشگاه المپیک شن یانگ به دیدار هم رفتند. این بازی با استقبال خوب هواداران چینی و تعدادی از هواداران ایرانی مواجه شده که حاشیه‌های آن را در ادامه می‌خوانید:

گروه‌های مختلف برگزاری مسابقه امروز (سه شنبه) ایران و چین با نظمی فوق العاده از صبح امروز آماده برگزاری بازی هستند.
تعداد زیادی نیروی پلیس در اطراف و همین‌ طور در داخل ورزشگاه مستقر شده‌اند. در جای‌جای ورزشگاه می‌توان تعداد زیاد نیروهای پلیس را مشاهده کرد.


هواداران فوتبال چین از ساعت ١۵ به وقت محلی در اطراف ورزشگاه حضور دارند. اکثر آن‌ها با بر تن کردن لباس‌های قرمز که پرچم ایران و چین بر پشت آن حک شده در اطراف ورزشگاه حضور پیدا کرده‌اند.
بیرون از ورزشگاه این لباس‌های قرمز به همراه پرچم چین و سایر ادوات تشویق به فروش می‌رسد.
در پشت دروازه‌ها بنرهای بزرگی نصب شده که بر روی یکی از آنها نوشته شده "به شن یانگ خوش آمدید" و در طرف دیگر بنرهایی به زبان چینی نصب شده است.
حدود سه ساعت مانده به آغاز بازی چند کارگر چینی با حضور بر روی چمن ورزشگاه با تکه‌های خرد شده چمن، بخشهایی از زمین را که چمن نداشت، پوشاندند.


تعداد زیادی خبرنگار، عکاس و تصویربردار چینی و همین‌طور بین‌المللی برای پوشش خبری و تصویری این دیدار در ورزشگاه المپیک حاضر شده‌اند.

تعدادی از ایرانی‌های حاضر در چین نیز که خود را به شهر شن یانگ رسانده‌اند در بیرون از ورزشگاه حضور دارند.

 ادهم ماخادمح داور اردنی  و و کمک داوران این دیدار دو ساعت قبل از آغاز بازی با حضور در ورزشگاه  از زمین بازی بازدید کردند.

هنوز درهای ورزشگاهبرای ورود هواداران باز نشده است.

دو ساعت مانده به شروع بازی نورافکن‌ها ورزشگاه روشن شدند.

ملی پوشان فوتبال ایران ساعت ١٧:٥٠ به وقت محلی (۱۴:۲۰ به وقت تهران) وارد ورزشگاه شن یانگ شدند.

اعضای تیم ملی چین هم ساعت ١٨ وارد ورزشگاه شدند، این در حالی است که هنوز تعداد زیادی از صندلی‌های ورزشگاه خالی است اما با توجه به تجمع فراوان چینی‌ها بیرون از ورزشگاه پبش‌بینی می‌شود ظرفیت استادیوم تکمیل شود.

 

 

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید