همچنان با نام سیاه‌جامگان به میدان می‌رویم | اتاق خبر
کد خبر: 369589
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 12:20
رهقی:
مدیر فنی تیم سیاه‌جامگان گفت: در بازی مقابل گسترش فولاد با همان نام قبلی تیم یعنی "سیاه جامگان" حاضر خواهیم شد.

تیم فوتبال سیاه‌جامگان

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا رهقی در خصوص پایان زمان رسمی نقل و انتقالات در لیگ برتر عنوان کرد: روز گذشته جواد مولایی بازیکن سابق راه‌آهن به همراه امیرمحمد پاکزاد به عنوان بازیکن سهمیه امید، قرارداد خود را در هیات‌ فوتبال ثبت کردند ولی بازیکنان دیگر در آینده به عنوان سهمیه آزاد می‌توانند جذب شوند.


وی در خصوص مذاکره با هادی عقیلی و سعید دقیقی اظهار کرد: با عقیلی هنوز هیچ مذاکره‌ای نکرده‌ایم اما با سعید دقیقی صحبت‌هایی شده است. با ترائوره نیز مذاکراتی داشته‌ایم اما هیچ یک از این بازیکنان پیوستن‌شان قطعی نیست و در روزهای آینده مشخص می‌شود. البته به احتمال خیلی زیاد این بازیکنان به بازی مقابل گسترش فولاد نخواهند رسید.

رهقی در خصوص شرایط تیم سیاه‌جامگان تصریح کرد: خدا را شکر تعطیلات یک ماهه، کمک خوبی به تیم کرد تا بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و بدنی پیشرفت کرده و با تمرکز بر روی کار فنی در حال حاضر در آمادگی خوبی به سر می‌بریم.

مدیر فنی تیم سیاه‌جامگان ادامه داد: خوشبختانه بازی‌های دوستانه خوبی نیز در تعطیلات داشتیم و با توجه به همین دیدارها احساس می‌کنم برای بازیکنان تیم، داخل و یا بیرون از خانه به میدان رفتن مهم نیست و مقابل همه حریفان با قدرت حاضر می‌شویم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که موضوع نام جدید تیم سیاه جامگان به کجا رسید، افزود: هنوز هیچ تغییری اتفاق نیفتاده و در بازی نخست نیز با همان نام سیاه جامگان به میدان خواهیم رفت.

رهقی یادآور شد: هیچ بازیکن مصدوم و محرومی نداریم و بادامکی نیز  بازوبند کاپیتانی تیم را خواهد بست.

تیم سیاه جامگان روز جمعه ۱۹ شهریورماه از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین تیم گسترش فولاد به میدان می‌رود.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید