استقبال از فیلم سینمایی «من» رضایت‌بخش است | اتاق خبر
کد خبر: 369603
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 14:05
تهیه کننده فیلم «من» گفت: نوگرا بودن، ساختار و کیفیت فیلمنامه این اثر باعث استقبال مخاطب شده است.

به گزارش اتاق خبر، سعید سعدی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون  در خصوص رضایت از اکران فیلم سینمایی «من» ساخته سهیل بیرقی گفت: اکران «من» رضایت بخش است و اکران بدی ندارد. از طرفی فیلم مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته که باعث خوشحالی است. 

وی درباره علت موفقیت «من» در گیشه عنوان کرد: کیفیت ساختار، حضور بازیگران، جذابیت فیلمنامه و ساختار جدید باعث شد زحمات گروه سازنده جوان آن به ثمر بنشیند و تاثیرگذاری قابل قبولی روی مخاطبان بگذارد. 

سعدی در پاسخ به این سوال که چه باید کرد تا تولید آثار سینمایی به سمت نوگرایی و ساختار جوان برود، اظهار داشت: با توجه به شرایط فرهنگی که در حال رشد و تغییر و تحول است. ما هم باید امکانات، تجهیزات و ... برای خلاقیت و نوآوری در سینما بخصوص برای نسل جوان به وجود بیاوریم. اینگونه می‌توانیم در تولید آثار جدید، تاثیرگذار و جذاب برای مخاطب موفق باشیم. 

وی افزود: جدا از امکانات و تجهیزات، باید در مرحله تحقیق و پژوهش -که از ارکان اصلی در تولید فیلم‌های سینمایی است- بستر مناسب فراهم شود تا به نتایج مطلوبی برسیم. 

سعدی در خصوص آخرین وضعیت مجموعه تلویزیونی «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی خاطرنشان کرد: در مرحله نهایی تصویربرداری هستیم و همزمان برخی از کارهای فنی را نیز انجام می‌دهیم. در تلاش هستیم تا فاز اول آن را به مناسبت هفته ناجا برای شبکه اول سیما آماده کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید