داور می‌توانست برای چین پنالتی بگیرد | اتاق خبر
کد خبر: 369646
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 19:26
سلیمانی:
کارشناس داوری فوتبال درباره قضاوت دیدار ایران و چین گفت: داوری در کل مشکلی نداشت اما بی‌احتیاطی بازیکنان ما می‌توانست منجر به اعلام پنالتی برای چین شود.

یدالله سلیمانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یدالله سلیمانی درباره‌ی قضاوت تیم داوری اردنی در بازی ایران و چین گفت: داور این بازی نسبت به بازی ایران و قطر «داور» بود. داور اردنی مقتدرانه سوت زد و در همان دقیقه 5 بازی اخطار کاملا صحیحی به وحید امیری داد.

او ادامه داد: وقتی امیری دید که توپ در اختیار دروازه‌بان است، باید کنترل شده به سمت او می‌رفت یا تغییر جهت می‌داد. از نظر داور هدف بازیکن ایران آسیب زدن به دروازه‌بان بود و به درستی به او اخطار داد.

این کارشناس داوری هم‌چنین گفت: داور می‌توانست در سه چهار صحنه برای ما خطا بگیرد اما این طبیعت داوری است. داور صحنه را می‌بیند اما گاهی خطا را تشخیص نمی‌دهد و گاهی تمرکز لازم را ندارد.

سلیمانی درباره صحنه مشکوک اواخر بازی هم گفت: در آن صحنه مدافع ما بی‌احتیاطی کرد و ما شانس آوردیم که داور خطای او را نگرفت. حرکت مدافع ایران کاملا خطا بود و داور می‌توانست برای چین پنالتی اعلام کند.

او در پایان گفت: بازی از سوی هر دو تیم خیلی خوب جریان داشت و به قول قدیمی‌ها تیم‌ها کثیف بازی نکردند. این مسئله کار داور را خیلی راحت کرده بود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید