پپ در بارسا خوش‌شانس بود و بایرن را کسل کننده کرد | اتاق خبر
کد خبر: 369814
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 11:43
اشمایکل:
دروازه‌بان سابق یونایتد، جنگ روانی را علیه سرمربی سیتی قبل از داربی شهر منچستر آغاز کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچستریونایتد و منچسترسیتی، شنبه ساعت 16 به وقت تهران یکی از حساس‌ترین دیدارهای باشگاهی این فصل فوتبال اروپا را برگزار خواهند کرد. تقابل مورینیو و گواردیولا که روزی در بارسا دوست و همکار بودند و اکنون مقابل هم قرار گرفتند، جذابیت بازی را دوچندان کرده است.

پیتر اشمایکل دروازه‌بان دانمارکی سابق منچستریونایتد پیش از این بازی با انتقاد از گواردیولا و سبک بازی او گفت: با صراحت تمام باید بگویم که پپ در بارسلونا خوش‌شانس بود که تیم بزرگی در اختیار داشت و در ادامه هدایت بایرنی را در اختیار گرفت که سال قبل از آن سه گانه گرفته بود. با این حال او بایرن را بسیار کسل کننده کرده بود. به نظر من هیچ کس دوست نداشت بازی‌های کسل کننده بایرن را ببیند. بایرن قبلا فوتبال مستقیمی داشت و با بازیکنان سریع، فوتبال جذابی ارائه می‌کرد ولی پپ با سبک خسته کننده خود باعث شد همه از دیدن بازی بایرن زجر بکشند.

اشمایکل که 398 بازی برای منچستریونایتد انجام داد در ادامه گفت: من قبول دارم که کار گواردیولا در بارسلونا کار بزرگی بود اما فراموش نکنید چه استعدادهایی در این تیم بودند. بازیکنانی چون مسی، اینیستا و ژاوی در آن تیم بازی می‌کردند و بدون گواردیولا هم می‌توانستند این نتایج را برای بارسا رقم بزنند. همه مربیان گلزنی را در اولویت قرار می‌دهند ولی برای پپ مالکیت توپ مهم است و من فکر می‌کنم او با این حربه در لیگ برتر به مشکل بخورد. با این حال باید در نظر بگیرید که لیگ برتر با همه لیگ ها فرق دارد و پپ دیگر نمی‌تواند با خوش شانسی  نتیجه مورد نظر خود را کسب کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید