درخشش بانوان نفت و گاز گچساران در المپیاد ورزشی وزارت نفت | اتاق خبر
کد خبر: 369823
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 12:46
مسئول ورزش بانوان امور ورزش نفت و گاز گچساران از درخشش بانوان نفت و گاز گچساران در المپیاد ورزشی وزارت نفت خبرداد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر ، اعظم صمیمی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این مسابقات با حضور تیم های نفت الف و ب، پالایش و پخش الف، پالایش و پخش ب، پتروشیمی و گاز در مجوع شش شرکت به میزبانی شرکت گاز اصفهان برگزار شد.

صمیمی تصریح کرد : در این دور از مسابقات بانوان ورزشکار در قالب تیم های نفت الف و ب در کنار سایر ورزشکاران مناطق نفتخیز جنوب به رقابت با سایر تیم های ورزشی وزارت نفت پرداختند.

وی افزود: تیم های بسکتبال و والیبال نفت گچساران با استفاده از چند بازیکن تقویتی از اهواز و امیدیه بعنوان تیم نفت ب در این دوره از مسابقات شرکت کرد ودر هردو رشته مقام چهارم را از آن خود کرد.

مسئول ورزش بانوان نفت و گاز گچساران تصریح کرد: در رشته شطرنج از میان پنج ورزشکار تیم نفت ب سه نفر از ورزشکاران نفت گچساران  به نام های خیزران حیدری، نسترن چوب بر، سارا غفاری حضور داشتند که در رده تیمی نفت ب مقام سوم و در رده انفرادی خیزران حیدری مقام قهرمانی میز دو را کسب کرد.

صمیمی افزود: در رشته آمادگی جسمانی نیز که متشکل از 10 بازیکن و سه نفر سرپرست ، مربی و تدارکات ، در قالب تیم نفت الف شرکت کردند که مجموعا هفت نفر از نفت گچساران که چهار نفر ورزشکار و سه نفرکادر در این تیم حضور داشت و توانست  در رده تیمی مقام دوم  در میان شش تیم و در رده انفرادی سه نفراز نفت گچساران به نام های شیدا کرمی، فاطمه زمانی مهر، ساناز رضایی و نازنین یوسفی مقام های برتر را کسب کنند.

وی همچنین از نایب قهرمانی تیم آمادگی جسمانی نفت ب که متشکل از سه نفر ورزشکار نفت گچساران به نام های زهرا جوزانی، غزال قشقایی و نسرین رستمی بود، خبرداد.

صمیمی با بیان اینکه  خانم رضوان حیدرپور در رده انفرادی توانست نایب قهرمانی را با تیم نفت الف از آن خود کند افزود: نادیا مردانی وشیوا پیرسبزی از نفت گچساران نیز در تیم نفت الف به ترتیب مقام دوم تیمی و مقام سوم انفرادی در کرال پشت را در رده سنی 22 تا 23 سال کسب کردند.

مسئول ورزش بانوان نفت و گاز گچساران در پایان یادآورشد: بانوان ورزشکار نفت و گاز گچساران در همه رده های سنی دارای پتانسل های فراوانی هستند که با شرکت در این المپیادها محک خوبی در جهت آماده سازی بهتر و بیشتر خواهند خورد.

صمیمی تاکید کرد: برگزاری این چنین مسابقاتی و همچنین تورنمنت های فصلی کمک بزرگی به آماده نگه داشتن بانوان ورزشکار خواهد کرد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید