بصیرت و هوشیاری حافظ اسلام در شرایط امروز است | اتاق خبر
کد خبر: 369889
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 18:00
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تنها بصیرت و هوشیاری می تواند حافظ اسلام در شرایط امروز باشد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با جمعی از مسئولان و ائمه جمعه شهرستان زیرکوه اظهار کرد: انقلاب ما انقلاب اسلام است نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر.

وی با اشاره به اینکه در گذشته با هیچ قلم و بیانی نمی‌شد ماهیت دشمنان اسلام  و آن‌هایی که به وسیله دشمنان در میان مسلمین هستند را به دیگران تفهیم کرد، عنوان داشت: اما امروز جنایت‌هایی که انجام می‌شود برای هیچ انسانی قابل‌تحمل نیست ، اما نتیجه شیرین آن شناسایی جریان دشمن است.

وی با تاکید بر اینکه تنها بصیرت و هوشیاری می‌تواند حافظ اسلام در این شرایط باشد، بیان کرد: این‌ها امروز دیکته‌ای که آمریکا، اسرائیل و فرانسه می‌خواهد را اجرا می‌کنند و تنها هدف آن‌ها امنیت اسرائیل است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: آنچه سال گذشته در مسجدالحرام و منا اتفاق افتاد، جز دهان‌کجی آمریکا، اسرائیل و انگلیس به مسلمانان نیست.

آیت الله عبادی با بیان اینکه در چنین مقطعی که مسلمانان بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت و حفظ منافع نیاز دارند دشمن درصدد ایجاد اختلاف است، عنوان داشت: امروز عربستان بر خلاف قرآن از تشرف مسلمانان به حرمین شریفین جلوگیری کرده و در مقابل از کسانی که منافق بودن آن‌ها مشخص است برای زیارت‌خانه خدا دعوت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: اینجاست که مسلمانان باید بیدار شوند و دوست و دشمن خود را بشناسند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه آنچه اسلام وظیفه کرده سرلوحه آن وحدت است، بیان کرد: در سایه این وحدت باید اولیای حج و خدام واقعی حرمین شریفین با نظر همه کشورهای اسلامی مشخص شوند و طبق احکام قرآن برنامه‌ها اجرا شود.

وی ادامه داد: امروز به دلیل اینکه ماهیت دشمن روشن است با وحدت کلمه می‌توان کارهای زیادی انجام داد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید