معرفی اپل واچ 2 +تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 369980
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1395 - 03:55
سرانجام اپل شب گذشته از سری جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد.

به گزارش اتاق خبر، شرکت اپل 18 ماه پس معرفی اولین ساعت خود، شب گذشته از سری جدید ساعت های هوشمند خود رونمای کرد. اپل واچ با ورود به بازار، محبوبیت بسیاری را بدست آورد به حدی که میزان فروش این محصول  در سال گذشته بعد از برند "رولکس"، دومین برند پرفروش ساعت جهان شناخته شد. با این حساب اپل واچ پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان است.

نام ساعت هوشمند جدید اپل "Apple Watch Series 2" معرفی شده است. از لحاظ ظاهری این ساعت با سری قبلی خود تفاوت چندانی ندارد و تنها تغییر اش، افزوده شدن قابلیت ضد آب است. اپل این محصول را به گونه‌ای ساخته است که تا 50 متر زیر آب دوام می‌آورد. همچنین اپل تدابیر ویژه‌ای برای بلندگوهای این ساعت در نظر گرفته است تا زیر آب دچار اختلال نشوند.

این ساعت می تواند میزان کالری‎‌ای که شما هنگام شنا کردن می سوزانید را محاسبه کند. به عبارتی می‌توان گفت اپل این ساعت را برای علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی به طور ویژه‌ای بهینه کرده است.

دیگر ویژگی اضافه شده به این ساعت، سیستم GPS داخلی است. با اضافه شدن این ویژگی، برای ثبت فعالیت های ورزشی دیگر به گوشی آیفون خود نیازی ندارید و ساعت هوشمند خود به تنهایی توانایی ثبت موقعیت شما است. اپل پردازنده نسل جدید ساعت خود را نیز ارتقا داده است به طوری که این ساعت نسبت به نسل قبلی اپل واچ تا 50 درصد سریع‌تر است.معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

معرفی اپل واچ 2 +تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید