پتانسیل فعلی را در ابتدای فصل ندیده بودم | اتاق خبر
کد خبر: 370240
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 11:32
منصوریان:
سرمربی استقلال با ابراز امیدواری از وضعیت تیمش گفت پتانسیل فعلی تیمش را در گذشته ندیده بوده است.

علیرضا منصوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین سازی تبریز از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: ما دو مسئله را در این تعطیلات دنبال می‌کردیم. اول اینکه شرایط بدنی خود را خوب کنیم که به شرایط ایده آل بدنی رسیدیم و دوم اینکه بازیکنان جدیدمان بتوانند با تمرینات بیشتر و بازی بیشتر هماهنگ‌تر شوند.

وی افزود: همراه کادرفنی، بازیکنان استقلال هم همدلی داشتند و از بزرگان تیممان مثل رحمتی و حیدری هم خیلی به ما کمک کردند تا کار پیش برود.

او ادامه داد: یک تشکر هم از آقای افتخاری و دوستان هیات مدیره دارم. حمایت اطرافیان تیم همیشه به آدم دلگرمی می‌دهد. از آنها تشکر می کنم. ما بیشتری انرژی را از هوادارانمان می‌گیریم و با تمام وجود می‌خواهیم تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. خوشحالیم که یک تیم استخواندار تبریزی دیگر در لیگ برتر حضور دارد و نمایندگان فوتبال آذربایجان را به سه تیم رسانده است. از گذشته داربی تبریز جذابیت‌های زیادی داشت و از اینکه برابر آنها به میدان می‌رویم خوشحال هستیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: ماشین سازی تیم خیلی خوب است. دوست خوبم رسول خطیبی تیم خوبی ساخته است. همه تیم‌ها برابر استقلال و پرسپولیس با قدرت وارد می شوند تا به فرم ایده آل برسند و دیده شوند. من در تعطیلات این را برای بازیکنانم تعریف کردم و به آنها گفتم باید تلاش بیشتری داشته باشند تا پیروز شوند. همه تلاش می‌کنند برابر ما بهترین بازی را بکنند. امیدواریم به یاری حق اولین سه امتیاز لیگ خود را بدست آوریم. فعل ساختن بین بازیکنان ما موج می زند. این پتانسیل فعلی را من ابتدای فصل در بازیکنانم ندیدم.

منصوریان درباره جذب پادوانی و دور بودنش از وضعیت ایده آل، گفت: این بازیکنان در اوایل فصل قبل بازی نکرد. فکر می‌کنم به فرم ایده آل برسد. او می‌تواند به ما خیلی کمک کند. او تجربه زیادی در این پست دارد. یک خرید دیگرمان هم مجتبی حق دوست بود. از نفتی‌ها تشکر می‌کنم. او یکسال قرضی به ما پیوسته و از دایی متشکرم که با یک تلفن اجازه داد تا او به جمع ما اضافه شود.

او درباره بسته بودن تمرین استقلال گفت: ما امروز می خواهیم تمرین تاکتیکی داشته باشیم. اجازه دهید ما یک یا دوبار تمرین خود را ببندیم تا کار تاکتیکی کنیم. احترام خبرنگاران و هواداران بر ما واجب است.

سرمربی استقلال در ادامه با ابراز گله از تفاوت میان وضعیت نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی‌ها گفت: الان من همه اهالی رسانه را که اینجا هستند می شناسم ولی چند دفعه است که بعد از بازی خبرنگارانی در نشست خبری حاضر می شوند که من آنها را هیچگاه ندیده ام. یک بار یک نفر از آنها با من بحث جدی فنی می کرد و می گفت چرا فاصله خط دفاعی و هافبک استقلال فلان قدر است و از این صحبت ها. من مدیون اصحاب رسانه هستم ولی باید کیفیت نشست قبل و بعد از بازی ها یکسان باشد و من بدانم که با چه خبرنگار و از چه رسانه ای روبه رو هستم.

منصوریان در پایان از پاسخ به سوالی درباره داربی امتناع ورزید و گفت: ما تنها تمرکزمان روی ماشین سازی است و درباره داربی بعد از ماشین سازی صحبت می کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید