ویدا شهشهانی:یک سال است درگیر بیماری هستم | اتاق خبر
کد خبر: 370277
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 15:58
یک گوینده رادیو اعلام کرد که حدود یک سال است درگیر بیماری است و یک جراحی مغز را هم پشت سر گذاشته است.

به گزارش اتاق خبر، ویدا شهشهانی گوینده و بازیگر رادیو با اشاره به بیماری که حدود یک سال است به آن مبتلا شده است، گفت: من حدود یک سال پیش جراحی مغز داشتم و از آن زمان تاکنون درگیر بیماری هستم.

وی با اشاره به اینکه در این یک سال فعالیت های رادیو را نیز تعطیل نکرده است، گفت: من در این مدت به کار هم مشغول بودم ولی فعالیتم کمتر شد و اکنون فقط برنامه «کوی نشاط» را دارم که با تهیه کنندگی مهدی ساعی روی آنتن رادیو ایران می رود. درحالیکه دوست دارم فعالیتم در رادیو بیشتر باشد چراکه سال ها در این رسانه وقت صرف کرده ام.

این گوینده رادیو با اشاره به زمان حضور خود در رادیو عنوان کرد: من با برنامه عذرا وکیلی و از هفت سالگی وارد رادیو شدم و بعد از آن حضور من در برنامه های کودک و نوجوان ادامه پیدا کرد. حدود ۴۰ سال برای من سرمایه گذاری شد تا از افرادی همچون حمید منوچهری، عزت الله مقبلی، فرهنگ مهرپرور و... کار را یاد بگیرم و من در برنامه های این افراد حضور داشتم.

شهشهانی که به تازگی دوباره در بیمارستان بستری شده است درباره زمان مرخص شدنش از بیمارستان گفت: روز ۱۶ شهریور از بیمارستان مرخص شدم ولی برای معاینه‌ باز هم باید به بیمارستان مراجعه کنم.

عطیه موذن

مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید