ساعت و محل پخش زنده دعای عرفه از تلویزیون | اتاق خبر
کد خبر: 370289
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 17:32
همزمان با فرارسیدن روز نهم ذی‌الحجه، دعای پر فیض عرفه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز یک شنبه 21 شهریور ماه از شبکه های مختلف سیما پخش می شود.

به گزارش اتاق خبر، تلویزیون به روال هرسال دعای عرفه را از نقاط مختلف کشورمان به صورت زنده روانه آنتن می‌کند. ساعت و محل پخش دعای عرفه از شبکه‌های مختلف به شرح زیر است:

خبرگزاری فارس: ساعت و محل پخش زنده دعای عرفه از تلویزیون

 

-شبکه یک سیما پخش «دعای عرفه» را ساعت 14:30 از مصلای تهران آغاز می‌کند. این دعا را میثم مطیعی قرائت می‌کند. همچنین مراسم برائت از مشرکین و قرائت پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص حج نیز در این زمان صورت می گیرد.

-شبکه دو سیما، پخش دعای عرفه را از کربلای معلا، ساعت 15، توسط غلامرضازاده آغاز می کند.

-شبکه سه آنتن را از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (ع) در دست گرفته تا مخاطبانش را از زمزمه «دعای عرفه» سید مهدی میرداماد و سخنرانی حجت الاسلام حسینی قمی بهره مند کند. این مراسم ساعت 16 آغاز می شود.

-شبکه پنج سیما پخش «دعای عرفه» را از حرم عبدالعظیم حسنی بر عهده دارد. در این مراسم که از ساعت 14:30 آغاز می شود، محمدرضا طاهری دعای عرفه را می‌خواند.

-شبکه قرآن و معارف سیما از حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) زمزمه‌های دعای عرفه را از زبان حجت الاسلام اسلامی مهر برای مخاطبانش پخش می‌کند. این مراسم ساعت 16 آغاز می شود.

-دوربین های شبکه افق با استقرار در حسینیه هدایت، از ساعت 16 مراسم معنوی «دعای عرفه» را پخش می‌کند. قرائت این دعای شریف توسط حجت الاسلام والمسلمین حسین انصاریان صورت می گیرد.

فارس

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید