آهو خردمند:برخی برای شهره شدن بازیگر می شوند | اتاق خبر
کد خبر: 370406
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 03:34
بازیگر فیلم سینمایی «بچه های ابدی» معتقد است، اکنون برخی برای کسب شهرت و ثروت پا به عرصه بازیگری می گذراند.

به گزارش اتاق خبر، آهو خردمند روز شنبه و در آستانه فرارسیدن 21 شهریور ماه روز ملی سینما به مشکلات کنونی سینما پرداخت و افزود: اکنون هنرمندان جوان و خوبی در عرصه بازیگری حضور دارند که می توانند سوپر استار شوند، اما برخی برای کسب شهرت و ثروت وارد عرصه بازیگری می شوند که در نهایت ماندگار نیستند.

وی ادامه داد: همچنین بیشتر فیلمنامه ها یا قوی نیستند و یا تکراری هستند و اگر این روند ادامه یابد، وضعیت بازیگری در کشور دچار مشکلاتی می شود که به نفع جامعه هنری نیست.
بازیگر فیلم سینمایی «دادشاه» به بیان فعالیت های کنونی خود پرداخت و افزود: این روزها نقش تازه ای را نپذیرفته ام زیرا تمامی نقش ها تکراری است.
خردمند ادامه داد: همچنان نقش های سابقی که ایفا کرده ام مانند مادر و یا مادر بزرگ به من پیشنهاد می شود، اما دیگر چنین نقش های را نمی پذیرم مگر آنکه نقش از قابلیت های متفاوت و جدیدی برخوردار باشد و یا اینکه فیلمنامه خوبی پیشنهاد شود.
وی با بیان اینکه علاقه مند ایفای نقش های هستم که دلم را بلرزاند، تصریح کرد:با نقشهایم زندگی و برای ارائه آنها به همه ابعاد شخصیت نقش فکر می کنم.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» در عین حال تصریح کرد: با این حال، آدم منعطفی هستم و کارم را عاشقانه دوست دارم.
خردمند همچنین بازی در فیلم سینمایی «پرتقال خونی» را از جمله تجربه های ناخوشایند خود در عرصه بازیگری عنوان کرد و گفت: ایکاش در این فیلم بازی نکرده بودم.
وی در پاسخ به این سئوال که این روزها به سینما رفته یا نه و آخرین فیلمی که دیده چه بوده، افزود: تازگی ها سینما نرفته ام. چند روز پیش داور جشنواره خانه سینما بودم و حدود 80 فیلم را دیدیم. آخرین فیلمی که دیدم فیلم «عادت نمی کنیم» بود.

شبکه خبری فرهنگ و هنر

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید