از استقبال کم‌رمق تماشاگران تا استقبال گرم استقلالی‌ها از آندو | اتاق خبر
کد خبر: 370492
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 14:11
از نکات جالب دیدار استقلال و ماشین‌سازی می‌توان به برخورد گرم آبی‌ها با آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال اشاره کرد.

دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در حالی که کمتر از ۴۵ دقیقه تا آغاز دیدار استقلال و ماشین‌سازی باقی مانده استقبال چندانی از این دیدار توسط تماشاگران استقلال صورت نگرفته است. کمتر از ۴ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. هرچند که انتظار می‌رود به تعداد آن‌ها اضافه شود.

آندرانیک تیموریان بازیکن سابق استقلال پیش از آغاز این بازی به رختکن استقلالی‌ها رفت و با برخورد گرم علیرضا منصوریان و بازیکنان این تیم روبه‌رو شد.

علیرضا منصوریان و رسول خطیبی سرمربیان دو تیم استقلال و ماشین‌سازی در راهروی ورزشگاه آزادی وقتی یکدیگر را دیدند برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و دقایقی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

روزبه چشمی هافبک دفاعی مصدوم استقلال که انتظار می‌رود در یکی، دو ماه پیش‌رو شرایط بازی کردن را پیدا کند، پیش از آغاز این دیدار در اردوی این تیم و رختکن آبی‌ها حاضر شد و به هم‌تیمی‌هایش روحیه داد.

حدود ۱۰۰ هوادار تیم ماشین‌سازی در این دیدار تیم خود را تشویق می‌کنند.

این دیدار برای استقلالی‌ها به لحاظ امتیازی اهمیت بالایی دارد ولی ترکیب امروز استقلالی‌ها نکات جالبی را هم با خود به همراه داشته است. نیمکت نشینی بختیار رحمانی و بازی کردن مجید حسینی مدافع رده امید استقلال در این بازی از نکات جالب توجه ترکیب استقلالی‌هاست.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید