تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربان | اتاق خبر
کد خبر: 370519
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 18:54
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای برگزاری نماز عید سعید قربان را تشریح کرد.

اتاق خبر: سرهنگ حسن عابدی درباره تمهیدات پلیس برای برگزاری نماز عید قربان اظهار کرد: با توجه به برگزاری ام نماز عید سعید قربان در دانشگاه تهران همکاران من در مسیر ها و معابر منتهی به دانشگاه مستقر شده و استقرار شان از ساعاتی پیش از شروع نماز آغاز شده و تا پایان مراسم و تخلیه جمعیت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فیلم برای اعمال محدودیت تردد در خیابان ها اتخاذ نشده افزود: با این وجود در صورتی که شاهد افزایش جمعیت باشیم امکان اعمال محدودیت در طول خیابان انقلاب از د فاصله میدان انقلاب تا خیابان ابوریحان وجود دارد.

وی با اشاره به دیگر نقاط و مراکزی که نماز عید سعید قربان در آن برگزار می شود گفت: برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده و در صورتیکه در نقاط دیگر این شاهد ایجاد گره ترافیکی برای برگزاری نماز باشیم همکاران من از سمند در این نقاط حضور خواهند یافت.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین با اشاره به برگزاری مراسم دعای عرفه در نقاط مختلف پایتخت افزود: در این خصوص پیش بینی های لازم انجام شود و در طول برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه مشکل ترافیکی خاصی در معابر نداشتیم.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید