بعد از صعود فوتبال 5 نفره به نیمه‌نهایی | اتاق خبر
کد خبر: 370778
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 13:19
بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو
سرمربی تیم فوتبال پنج نفره ایران گفت: در مرحله حذفی بازی های پارالمپیک سه بازیکن مصدوم دارم که نگران وضعیت آنها هستم.

جواد فلفلی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جواد فلفلی پس از تساوی مقابل برزیل در مرحله گروهی فوتبال پنج نفره بازی های پارالمپیک ریو گفت: دو بازیکن تیم از قبل مصدوم بوده اند و صادق رحیمی نیز در بازی مقابل برزیل مصدوم شد.

وی گفت: مصدومیت این بازیکنان دغدغه فکری ام شده است و امیدوارم بتوانیم آنها را برای مرحله حذفی آماده بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پنج نفره ایران در خصوص بازی با تیم بزریل نیز گفت: بازی بسیار سختی بود و خوشحالم که بازیکنان توانستند دستورات کادر فنی را در زمین مسابقه به درستی اجرا کنند و یک امتیاز شیرین از این بازی بگیریم.

فلفلی افزود: صعود به مرحله حذفی فوتبال پنج نفره بازی های پارالمپیک ریو دستاورد مهمی است و امیدواریم روند موفقیت تیم در مرحله حذفی نیز تداوم یابد و با یک مدال پارالمپیک به تهران برگردیم.

او گفت: امیدواریم تیم فوتبال پنج نفره چین بازی با آرژانتین را ببرد و حریف ایران در مرحله حذفی شود. زیرا بازی با چین که یک تیم آسیایی است برای ایران بهتر است.

وی تیم فوتبال پنج نفره آرژانتین را یکی از تیم های خوب و با تجربه این دوره از رقابت ها دانست و گفت: برای کسب مدال به ریو آمده ایم و هر تیمی مقابل ما قرار گیرد، قطعا بازی دشواری خواهد داشت و شاگردانم همه تلاش خود را برای پیروزی انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید