مذاکره با برندهای خودروسازی برای احداث خط مونتاژ در ارومیه | اتاق خبر
کد خبر: 370870
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 23:05
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: در طول سال‌های اخیر چندین بار صحبت‌های جدی برای ایجاد کارخانه خودروسازی در ارومیه مطرح شد اما در نهایت خط تولید خودروهای سنگین و تراکتور در این شهر احداث شد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از ایلنا، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، خبر از مذاکره با چند شرکت خودروسازی جدید برای احداث پلت فرم در حوزه انتخابیه خود  داد.

بهادری اظهار داشت: در طول سال‌های اخیر چندین بار صحبت‌های جدی برای ایجاد کارخانه خودروسازی در ارومیه مطرح شد اما در نهایت خط تولید خودروهای سنگین و تراکتور  در این شهر احداث شد.

وی افزود: با توجه به شرایط زیست محیطی استان آذربایجان غربی به دنبال صنایعی هستیم که نیاز به حداقل مصرف آب داشته باشد که خودروسازی و قطعه‌سازی یکی از این صنایع است.

بهادری گفت: درچند ماه اخیر چندین سرمایه‌گذار برای احداث خط مونتاژ خودرو به ما مراجعه کردند و مذاکرات خوبی هم صورت گرفته و امیدواریم به زودی به نتایج خوبی برسیم.

وی در خصوص برندهایی که برای احداث پلتفرم در ارومیه ابراز تمایل کردند ، گفت:‌ بهتر است تا زمان نهایی شدن مذاکرات نامی از این برند برده نشود اما امیدوارم هستیم به زودی این خط مونتاژ مجوزهای لازم را اخذ کند.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید