پیشرفت 95 درصدی طرح تولید قوطی کنسرو با مشارکت شرکت اماراتی در شیراز | اتاق خبر
کد خبر: 370972
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1395 - 14:49
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: کارخانه تولید قوطی کنسرو که با سرمایه گذاری افزون بر هفت میلیون یورویی یک شرکت از کشور امارات متحده عربی در حال احداث است، هم اینک پیشرفت 95 درصدی دارد و تا یک ماه آینده آماده راه اندازی می شود.

اتاق خبر:سید هاشم موسوی چهارشنبه در حاشیه بازدید هیات اعزامی سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمک های اقتصادی و فنی ایران از این طرح صنعتی در شهرک صنعتی شیراز افزود: با بهره برداری از این واحد صنعتی برای 100 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می شود.
به گفته معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس، این واحد تولیدی که عملیات اجرایی آن از چند سال پیش آغاز شد در زمینی به مساحت 28هزار متر مربع با زیربنای 18000مترمربع ایجاد شده است و ظرفیت تولید 2 میلیون تن ظروف کنسروی در 10 نمونه مختلف را دارد.
موسوی افزود: ماشین آلات و دستگاه ها و نیز تجهیزات خط تولید این کارخانه که یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین کارخانه های تولید ظروف کنسروی است نصب شده و در مرحله تست و راه اندازی آزمایشی است.
وی با اشاره به فراهم بودن زمینه های لازم برای جذب سرمایه گذاران خارجی در شهرک های صنعتی فارس گفت: زیرساختهای مورد نیاز موجود است و از سرمایه گذاران خارجی حمایت های لازم صورت می گیرد.

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید