عظیمی: معذرت می‌خواهم که نتوانستم طلا بگیرم | اتاق خبر
کد خبر: 371004
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 22:50
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو
پرتابگر برنزی ایران در پارالمپیک ریو گفت: از همه کسانی که انتظار کسب طلا داشتند و من نتوانستم انتظار آنها را برآورده کنم، عذر می‌خواهم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسدالله عظیمی پس از کسب مدال برنز پرتاب وزنه کلاس F۵۳ اظهار داشت: در شش هفت ماه اخیر زیر نظر مربی عزیزم، بهمن رضایی تمرین‌های خوبی داشتم و باید طلا می‌گرفتم اما متاسفانه به خاطر یک‌سری مسائل که به وجود آمد، نتوانستم.

وی افزود: زمان زیادی است که اینجا هستیم و به خاطر مشکل غذایی و تمرینات تاحدودی تحلیل رفتم و نتوانستم بهتر از این نتیجه بگیرم. از همه کسانی که از من انتظار طلا داشتند، عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاءالله اگر فرصتی باقی بود، در مسابقات آینده جبران می‌کنم.

اسدالله عظیمی ورزشکار جانباز ۷۰ درصد که ۵۶ سال سن دارد، درباره شرایطش گفت: اصلا احساس خستگی و پیری نمی‌کنم. ورزش نشاط خاصی به آدم تزریق می‌کند و وقتی ورزش می‌کنم به هیچ عنوان احساس پیری یا ضعف نمی‌کنم و حس خوبی دارم.

مرد برنزی کاروان پارالمپیک ایران در پایان ضمن تشکر از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک به خصوص خسروی وفا و مربیانش، بیان کرد: قول داده بودم هر مدالی بگیرم از طرف خودم و خانواده‌ام آن را به حرم امام حسین (ع) تقدیم کنم. حیف که رنگ مدالم از طلا به برنز تغییر کرد. با این حال خوشحالم که دست خالی به ایران برنمی‌گردم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید