حمله جنگنده‌های صهیونیستی به نوار غزه | اتاق خبر
کد خبر: 371071
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 04:49
جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز (پنجشنبه) در سه نوبت مناطق مختلف نوار غزه را هدف بمباران های خود قرار دادند که در نتیجه آن خسارت های مادی به این مناطق وارد آمد، اما خبری از خسارت های جانی احتمالی منتشر نشده است.

اتاق خبر: جنگنده های صهیونیستی در یکی از این حملات، منطقه ای خالی از سکنه در اطراف پایگاه "عسقلان" گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" در شمال غرب شهرک بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند.

منابع محلی گزارش دادند که در دومین حمله، دو فروند موشک به اطراف پایگاه نیروهای کنترل اوضاع میدانی در منطقه شیما واقع در شمال غرب بیت لاهیا شلیک شد که منجر به وقوع آتش سوزی در این محل شد. در سومین حمله نیز یک موشک به سمت پایگاه "یرموک" گردان های قسام در محله شجاعیه واقع در شرق غزه شلیک شد.

ارتش صهیونیستی مدعی شده است که این بمباران ها در واکنش به شلیک یک گلوله خمپاره به سمت شهرک های صهیونیست نشین منطقه اشکول در نخستین ساعات بامداد پنجشنبه صورت گرفته است.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، توپخانه ارتش صهیونیستی قبل از این هم در تاریخ 6 سپتامبر جاری 5 گلوله به سمت مناطق شمالی استان شمال باریکه غزه شلیک کرده بود که 3 مورد از آنها به یک پایگاه مقاومت در روستای ام النصر و 2 مورد دیگر به منزل شخصی یک خانواده فلسطینی به نام "شنطی" در خیابان سلطان عبد الحمید شهرک بیت حانون در شمال نوار غزه اصابت کرده و خسارت های جزئی به آن وارد کرده بودند.

جنگنده های صهیونیستی در تاریخ 21 آگوست گذشته هم نزدیک به 60 مورد بمباران هوایی علیه بیت حانون و بیت لاهیا در شمال باریکه غزه انجام دادند و همزمان توپخانه ارتش صهیونیستی هم منطقه را گلوله باران کرد که خسارتی در بر نداشت.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید