شفافیت مالی اولویت اتاق بازرگانی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 371244
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1395 - 10:34
شافعی گفت:یکی از اولویت‌های اصلی من شفاف‌سازی مالی اتاق بازرگانی است. این مجموعه متعلق به تمام اعضای هیات نمایندگان است و تمام این افراد باید از فعالیت‌های مالی اطلاع داشته باشند.

اتاق خبر: رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران، در خصوص نقش بخش خصوصی در کشور گفت: ما باید تعریف جدیدی از حضور این بخش در کشور داشته باشیم و در بحث واگذاری‌ها فقط به فکر انتقال مالکیت به بخش خصوصی نباشیم بلکه مدیریت را نیز به این بخش منتقل کنیم.

غلامحسین شافعی ادامه داد: بخش خصوصی باید این قابلیت را در خود به وجود بیاورد که تصمیم‌سازان و سیاست‌گذاران اقتصادی را مجبور کند که برای تبیین سیاست‌های اقتصادی کشور به اتاق بازرگانی مراجعه کنند و به این نهاد به چشم مرجعی برای کارهای کارشناسی در حوزه اقتصاد بنگرند.

وی ادامه داد: اقتصاد ما در سال های گذشته همواره به سیاست یارانه داده و کمک‌های زیادی را هم کرده است به طوری که افراد سیاسی همواره از اقتصاد مایه گذاشته‌اند اما الان زمان آن است که سیاست به کمک اقتصاد بیاید و به آن کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت‌های اتاق بازرگانی ایران گفت: یکی از اولویت‌های اصلی من شفاف‌سازی مالی اتاق بازرگانی است. این مجموعه متعلق به تمام اعضای هیات نمایندگان است و تمام این افراد باید از فعالیت‌های مالی اطلاع داشته باشند و اصول اصلی ما بر روی شفافیت باید پایه‌گذاری شود.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید