سفیران مصرف بهینه انرژی در مسیر مشهد، به سمنان رسیدند | اتاق خبر
کد خبر: 371488
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1395 - 19:33
دوچرخه سواران سفیر مصرف بهینه انرژی، سیاوش رشیدی مقدم و حسن رضایی با هدف فرهنگ سازی برای استفاده بهینه از انرژی، در مسیر سفر از مرودشت فارس به مشهد مقدس، در سمنان اقامت کردند.

اتاق خبر:سیاوش رشیدی مقدم گفت: این سفر روز هفدهم شهریور 95 برای اطلاع رسانی بیشتر به مردم در زمینه فرهنگ سازی و مدیریت مصرف انرژی، از شرکت توزیع نیروی برق مرودشت در استان فارس، با دوچرخه آغاز شده است.
وی خاطر نشان کرد: پس از استراحت یک روزه در شهر سمنان، این سفر ادامه پیدا خواهد کرد و پیش بینی می شود هفتم مهر 95 به مقصد خود، شهر مشهد مقدس برسیم.
رشیدی مقدم با بیان اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده، پس از رسیدن به مشهد و اقامت سه روزه در آنجا، به شهر مرودشت باز خواهیم گشت، بیان کرد: این سفر با هزینه های شخصی انجام شده و شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز در هزینه های اقامتی همکاری داشته است.
وی، ترغیب مردم به فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب، برق و گاز را از اهداف سفر خود اعلام کرد و گفت: حفاظت از این منابع ارزشمند، بسیار مهم است زیرا این منابع امانتی از آیندگان نزد ما هستند.
وی اظهار کرد: شعار اصلی ما، «بهینه مصرف کنید، همیشه مصرف کنید» و در صدد تحقق این شعار در بین مردم هستیم.
رشیدی مقدم افزود: صیانت از انرژی های آب، برق و گاز، وظیفه اصلی همه مردمی است که در این مرز و بوم زندگی می کنند.
وی با اشاره به اینکه ما همچنین به عنوان سفیران سلامت به شهرهای مختلف سفر می کنیم، یکی دیگر از هدف های این سفر را آگاه سازی جامعه برای استفاده بیشتر از دوچرخه عنوان و اظهار کرد: سفر با دوچرخه سلامت را برای مردم به ارمغان می آورد.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید