اینتر داربی ایتالیا را از یوونتوس برد | اتاق خبر
کد خبر: 371605
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 09:00
نزاتزوری با برتری 2 بر یک برابر یوونتوس توانست فاتح داربی ایتالیا شود و اولین شکست فصل را به شاگردان آلگری تحمیل کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های لیگ ایتالیا چند دیدار برگزار شد که در یکی از حساس ترین دیدار های این فصل اینتر در خانه در دیداری که به داربی فوتبال ایتالیا معروف است، به مصاف یوونتوس رفت و با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.
بازی در ابتدا متعادل دنبال شد. حرکت فوق العاده ی دیبالا و کرنر برای یووه اولین موقعیت بازی بود که در 10 دقیقه نخست نصیب تیم مهمان شد. اما راهی به دروازه اینتر پیدا نکرد. در این دقایق بازی در میانه ی میدان دنبال شد. در دقیقه 20 یکی دو موقعیت برای دو تیم ایجاد شد.

دیبالا از یوونتوس همچنان در حسرت گل زدن باقی ماند و نتوانست دروازه اینتر را باز کند. یکبار نیز ضدحمله اینتری ها را لیشتشنایر دفع کرد.
در ادامه مصدومیت بن عطیه باعث شد تا مدافع یوونتوس نتواند به بازی ادامه دهد و بارتزالی به جای او وارد زمین شد.


در ادامه بهترین موقعیت بازی در اختیار سامی خدیرا قرار گرفت که این بازیکن به سادگی این موقعیت را از دست داد. در اواخر نیمه نخست نیز ایکاردی نتوانست دروازه یووه را باز کند تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.


نیمه دوم با دفاع مطلق یوونتوس و بازی سراسر حمله اینتر شروع شد. ایکاردی به تنهایی دو موقعیت گل را از دست داد و با هوشیاری بوفون دفع شد تا اینکه در دقیقه 66 استفان لیشتشنایر برخلاف روند بازی دروازه اینتر را باز کند و یووه را پیش بیندازد.


اینتری ها بلافاصله پاسخ این گل را دادند و ایکاردی توانست دروازه یووه را باز کند تا گونسالو ایگواین با نظر آلگری وارد زمین شود.


در دقیقه 78 ایوان پرسیچ توانست گل دوم را برای اینتر به ثمر برساند و دروازه ییوونتوس باز شود و این دیدار با برتری 2 بر یک اینتر به پایان برسد. البته در دقایق پایانی اور بانگا یکی از بازیکنان اینتر با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.


تابلوی نتایج
اودینزه1- 2 کیه وو
کالیاری3- 0 آتالانتا
ساسولو2- 0 جنوا
کروتونه1- 1 پالرمو
اینتر 2 – یوونتوس 1
تورینو0- 0 امپولی
در دیگر دیدار فیورنتینا با رم دیدار خواهد کرد.


انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید