اولين نمايشگاه خلاقيت و بهره وري کارکنان معاونت توليد در پارس خودرو آغاز به کار کرد. | اتاق خبر
کد خبر: 371646
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 13:31
اولين نمايشگاه خلاقيت و بهره وري کارکنان معاونت توليد با هدف ايجاد انگيزه و بهره وري و فرصت مناسبي براي شناسايي استعدادها و توانمندي هاي کارکنان در پارس خودرو آغاز به کار کرد.

اتاق خبر: معاون توليد پارس خودرو:خلاقيت و بهره وري کارکنان موجب توسعه و پيشرفت شرکت خواهد شد.
اولين نمايشگاه خلاقيت و بهره وري کارکنان معاونت توليد با هدف ايجاد انگيزه و بهره وري و فرصت مناسبي براي شناسايي استعدادها و توانمندي هاي کارکنان در پارس خودرو آغاز به کار کرد.
به گزارش اتاق خبر به نقل از روابط عمومي, طي مراسمي اولين نمايشگاه خلاقيت و بهره وري در معاونت توليد با حضور جمعي از معاونين, مديران و پرسنل آغاز به کارکرد.
اين نمايشگاه با هدف ايجاد انگيزه و بهره وري و فرصت مناسبي براي شناسايي استعدادها و توانمندي هاي کارکنان است که طرح هاي و ايده هاي خود را در معرض نمايش ساير همکاران قرار دهند.
بنابراين گزارش مهندس ناصر تاران ضمن بازديد از نمايشگاه با بيان اين مطلب که خلاقيت و بهره وري کارکنان موجب توسعه و پيشرفت شرکت خواهد شد گفت: خلاقيت و نوآوري لازمه توسعه و پيشرفت و تعالي يك سازمان و جامعه است و خوشبختانه پرسنل پارس خودرو در زمينه خلاقيت و نوآوري سرآمد ساير شرکت هاي خودرو سازي هستند.
وي افزود:آگاهي از تكنيك هاي خلاقيت ضرورتي اجتناب ناپذير براي مديران , كاركنان است و همکاران معاونت توليد دراين نمايشگاه فراتر از حد تصور ظاهرشدند .
تاران خاطرنشان کرد: اين نمايشگاه باهدف نمايش طرح ها و ايده هاي پرسنل معاونت توليد برگزار شده و برپايي اين نمايشگاه موجب انتقال تجارت مفيد و موثر در سازمان خواهد شد.
دراين مراسم که جمعي از معاونين و مديران نيز حضور داشتند دکترحسين سليميان-معاون توسعه منابع انساني و پشتيباني گفت: تلاش همکاران در ارائه طرح هايي که موجب توسعه و بهبود مستمر در سازمان, نشان از نهادينه شدن ابتکار و خلاقيت در پارس خودرو است.
وي خاطر نشان کرد: منابع انساني مهمترين عامل توليد و ثروت واقعي يک سازمان محسوب مي شوند و با داشتن نيروي انساني کارآمد و توانا مي توان در جهت منافع سازماني گام گام استوار برداشت و اين نمايشگاه نشان داد که شرکت پارس خودرو داراي ثروت عظيمي از نيروي انساني کارآمد و تواناست.
بنابراين گزارش, اولين نمايشگاه اولين نمايشگاه خلاقيت و بهره وري کارکنان معاونت توليد با همکاري مديريت راه توليد ، نت ماشين آلات و دبيرخانه نظام پيشنهادات از 23لغايت 31شهريورماه در سالن PK برگزار مي شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید