افتتاح نمایشگاه مرکزی هوندا در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 371964
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 04:26
شرکت گلرنگ موتور، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری هوندا ژاپن، نمایشگاه مرکزی محصولات خود را افتتاح کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، در آیین افتتاحیه نمایشگاه مرکزی محصولات شرکت گلرنگ موتور، نماینده رسمی خودروهای سواری هوندا ژاپن، مدیران این شرکت ضمن نمایش خودروی جدید آکورد کوپه، از رونمایی محصولات جدید و پرطرفدار هوندا در مهر ماه امسال خبر دادند.

بنابر گفته مسئولان، این شرکت در رویکرد جدید خود تلاش دارد تا با توسعه خدمات متنوع سهم هوندا  را در ارایه خودروهای روز و باکیفیت در بازار کشورمان افزایش دهد به طوریکه با افتتاح نمایندگی تبریز و یزد در اوایل مهرماه، تعداد نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور به دوازده نمایندگی خواهد رسید.

 همچنین به مناسبت عید غدیر و افتتاح نمایشگاه مرکزی، شرایط ویژه ای برای خریداران محصولات هوندا در نظر گرفته شده است. در حال حاضر در این نمایشگاه محصولات Accord و CRV در مدلها و رنگهای متنوع عرضه می‌شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت اینترنتی www.golrangmotor.com مراجعه یا از شهر تهران با شماره ۱۸۵۰  و از شهرستانها با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۸۵۰  تماس حاصل کنند. نمایشگاه مرکزی محصولات این شرکت در فضایی به مساحت هزار مترمربع در تهران، خیابان خرمشهر تقاطع خیابان عربعلی افتتاح شده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید