برپایی نمایشگاه حجم برجسته و گل چینی هنرمند ۶۶ ساله سنندجی | اتاق خبر
کد خبر: 372042
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 18:09
نمایشگاهی از آثار هنرمند ۶۶ ساله سنندجی در زمینه حجم برجسته و گل چینی درنگارخانه سوره این شهر برپا شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، شهین اکرمی هنرمند ۶۶ ساله سنندجی در نخستین نمایشگاه انفرادی خود آثارش را در زمینه حجم برجسته و گل چینی در نگارخانه سوره سنندج درمعرض دید علاقمندان به این هنر قرار داده است.

اکرمی با بیان اینکه از سال ۸۰ شروع به یادگیری این هنر کرده است، گفت: بسیار مشتاق بودم که بخشی از کارها و آثاری که در طول این چند سال تهیه کردم و قطعا هم بدون ایراد نیست، در نمایشگاهی عرضه کنم.

وی یکی دیگر از اهداف خود از برپایی این نمایشگاه را ایجاد شور و نشاط در جوانان و تشویق و ترغیب آنها به فعالیت در عرصه کار و هنر ذکر کرد.

این نمایشگاه با حمایت حوزه هنری استان کردستان از تاریخ ۲۸ شهریورماه برپاشده و تا سوم مهرماه امسال صبح وعصر پذیرای بازدید علاقمندان است.

رییس حوزه هنری استان کردستان در ارتباط با برپایی این نمایشگاه به خبرنگار مهر گفت: تمام آثاری که در این نمایشگاه به نمایش درآمده از فرهنگ وهنر فولکلور استان الهام گرفته شده  و از این لحاظ بسیار حائز اهمیت است.

امین مرادی یکی از سیاست های محوری حوزه هنری را معرفی و فراهم کردن بسترهای لازم برای ارائه آثار هنری هنرمندان خواند و بیان کرد: نگار خانه سوره همواره متعلق به هنرمندان حوزه های مختلف این دیار است و ما از نمایش آثار هنری در این مکان استقبال کرده و می کنیم.

وی اظهارداشت: یکی از رسالت های مهم مسئولان به ویژه مدیران دستگاه های فرهنگی حمایت از هنرمندان در زمینه ها و بخش های مختلف است و این مهم از برنامه ها و اولویت های حوزه هنری استان است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید