با روزهای خوبم فاصله دارم | اتاق خبر
کد خبر: 372161
تاریخ انتشار: 2 مهر 1395 - 20:20
ورپشتی پس از بازگشت به تیم ملی دوچرخه سواری:
نایب قهرمان سابق دوچرخه سواری آسیا گفت: با روز های خوبم خیلی فاصله دارم و حدود یک سال زمان می برد تا به اوج آمادگی برسم.

اتاق خبر:حسنعلی ورپشتی درباره حضور مجددش در تیم ملی دوچرخه سواری پیست بیان کرد: من دوچرخه سواری را کنار نگذاشته بودم، بلکه مدتی به کارهای شخصی ام پرداختم اما به هر حال ما به ورزش اعتیاد داریم از این رو دوباره تمرینات را شروع کرده ام.

او ادامه داد: حدودا چهار ماه است که تمرینات را شروع کرده‌ام و فکر می‌کنم نزدیک به یک سال زمان می برد تا به اوج آمادگی برسم. باید دید در چه ماده هایی وضعیتم خوب می شود اما با توجه به زمانی که در کاپ آسیایی هند ثبت کردیم در تیم اسپرینت شانس داریم.

ورپشتی در پاسخ به این پرسش که شرایطش در ماده اسپرینت که ماده تخصصی خودش بوده، به چه صورت است؟ تصریح کرد: با روزهای خوبم که خیلی فاصله دارم و زمان هایی که الان ثبت می کنم با گذشته فرق دارد، فکر می کنم حدود یک سال عقب باشم اما سعی می‌کنم در آینده‌ای نه چندان دور به آمادگی برسم. در کاپ آسیایی هند نیز در اسپرینت های اول مقداری بهتر پا زدم اما در اسپرینت های آخر بدنم کم آورد زیرا وضعیت آنچنانی ندارم . البته مسابقات قهرمانی آسیا در بهمن برگزار می شود، چهارماه فرصت دارم تا شرایطم بهتر شود.

او ادامه داد: سعی می‌کنم در مسابقات قهرمانی آسیا نتیجه‌ام خوب باشد. البته از آنجا که مدت زمان زیادی نیست که تمریناتم را آغاز کرده‌ام برنامه ریزی‌ام بیشتر برای سال آینده است. هم چنین بازی های آسیایی جاکارتا که اگر شرایط خوب باشد پابزنم.

نایب قهرمان سابق آسیا در مورد تغییر نفرات در ماده تیم اسپرینت نسبت به سال‌های گذشته و هماهنگ شدن با دانشور و علی عسگری گفت: کاپ آسیایی هند اولین مسابقه‌ای بود که با هم رکاب زدیم. من در جایگاهی که قبلا هم قرار داشتم (نفر دوم) رکاب زدم. مقداری زمان می‌برد اما سعی می‌کنیم با یکدیگر هماهنگ شویم.

او افزود: البته با توجه به شرایط،  رکوردی که در کاپ آسیایی هند به ثبت رساندیم بد نبود و اگر تا مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ بتوانیم آن را ارتقا دهیم می‌توانیم به مدال نزدیک شویم. ما تلاش می‌کنیم در آینده بین سه تیم اول آسیا قرار بگیریم. حالا باید دید شرایط به چه صوت خواهد بود.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید